Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gyors választ légyszi, nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyors választ légyszi, nem kell kioktató szöveg csak vélemény h mennyire aggódjak szerintetek?

Figyelt kérdés

Kb. 2 hete lefeküdtem egy sráccal az óvszer elszakadt és bár tudom h felelőtlen volt de utána kb 1 percig még bennem volt. Én balhéztam már csak ő annyira akarta még h megadtam magam. Bár már nagyon bánom. Nem élvezett belém meg semmi de előváladék volt. (Nem tudjuk mikor szakadt ki az óvszer te egyszer csak teljesen átszakadt) Az aktus után kb 10-15 percre felhelyeztem egy spermaölő kúpot. Az utolsó mensesem 13-16.-a körül volt. Nektek mi a véleményetek?

Egy nagyon felelőtlen 15/L :((((


2011. máj. 12. 21:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%

Spermaölő kúp wtf? Az megboríthatta azt hogy mikor jön meg, szóval még ne várd, a hormonjaidat picit megzavarhatta.

Amúgy én megértelek, és legyél óvatos legközelebb!

15L

2011. máj. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
100%
Terhességi teszt...
2011. máj. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez van akkor ha 15évesen csinálja az ember...

De a válasz. Mióta van menstruációd? Rendszeres-e vagy még rendszertelen? Mert ha rendszeres akkor van esély arra(elég nagy), hogy terhes legyél mert akkor volt peteérésed. ha rendszertelen az még rosszabb, mert úgy nem tudod kiszámolni, hogy mikor is lehetett a peteérés. és sokan azt mondják, hogy kevés rá az esély de sajnos van. Valaki a legjobb fogamzásgátlók mellett esnek teherbe így meg még több rá az esély. De remélem nem leszel az, mert rossz lenne 15évesen egy abortusz vagy 15évesen anyukának lenned. De remélem tanultál ebből, hogy legközelebb jobban vigyázatok. (tipp: nem kell hallgatni minden esetben a pasira, mert nem ők mennek sem abortuszra sem szülni. nem tudják milyen érzés. így ők könnyen beszélnek arról, hogy nem lesz semmi baj).

2011. máj. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
60%

Hát, ezek a kúpok nem tudom mennyire hatásosak, főleg hogy lány se vagyok, és életembe nem hallottam róluk, de szerintem vegyél egy tesztet és pisilj rá, aztán az majd eldönti mi a teendő. Ja és bocsi, de muszáj: vagy te húzd fel legközelebb a gumit, vagy olyan pasival dugj aki fel tudja húzni a gumit, és nem mellékesen nem teszkósat vesz.


19/f

2011. máj. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
26%

"Valaki a legjobb fogamzásgátlók mellett esnek teherbe így meg még több rá az esély."


Van akikbe meg peteéréskor beleélveznek, és benttartják, még sem esnek teherbe és évekig próbálkoznak, pedig nincs baja egyik félnek sem. Ezt magyarázza már meg nekem valaki :D

2011. máj. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
51%
Isten ajándéka a gyermek :) Nem hiába...
2011. máj. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem mindenkinek jön össze a gyerek. Valakinek nagyon könnyen összejön egy nem várt terhesség, valaki meg hiába próbálkozik és akarja annak nem jön össze. Sajnos ez az élet. De sajnos ezzel nem segítünk a kis hölgynek.
2011. máj. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Oké. Hát nagyon izgulok :/ Am. kb. 11 éves korom óta menstruálok. De elég rendszertelen még mindig. :/ Soha többet nem leszek ilyen felelőtlen. Soha nem tettem volna ilyet réggebben csak a többiek még néha nemisvédekeznek és semmibajuk és tudom, h nekem lehet ettől még bármikor meg nekik is csak hát, fiatal vagyok és meggondolatlan. Am a spermaölö kúpot az aktus előtt kell felhelyezni 10-15 percel és 4-5 óráig hat. De én utána helyeztem fel reménykedve h ha vmi előváladék ott lenne azt megöli.://
2011. máj. 12. 21:58
 9/19 anonim ***** válasza:
48%

Drukkolok, remélem nem lesz baj! Vegyél tesztet!

Amúgy én is ismerek olyanokat akiknek nincs bajuk és mégse lehet gyerekük.Ez azért van állítólag mert genetikailag nem passzolnak.

2011. máj. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
A kúp már késő volt szerintem, eseményutáni tabletta kellett volna. Legközelebb ha kiszakad vagy hasonló, akkor menj eseményutániért, csak azt ugye nem szabad ám állandóan használni. De igen, legjobb lesz tesztet csinálni. Csak figyelj oda, mert a teszt mutathat hamis negatívat, szal pl ne igyél előtte sokáig, vagy legjobb is ha reggel csinálod közvetlen felkelés után. Akkor van a legnagyobb esélye kimutatni.
2011. máj. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!