Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Baj az ha gyűlölöm a saját...

Baj az ha gyűlölöm a saját hazám? ( Magyarország )

Figyelt kérdés
Igaz még fiatal vagyok de tiszta szívemből gyűlölöm ezt az országot és a benne lévő emberek 90%-àt . Nagyon vágyom külföldre bárhova csak messze innen jövőre el is fogom hagyni az országot úgy látszik . Csak tudni szeretném hogy más is van e így vele , vagy ez baj ? Ne kérdezétek miért vagy mit nem szeretek benne mert mindent utalok itt . A csaladomon és barataimon kívül minden mást, minden témát legyen az politika , szimplán egy ember aki szembe jön velem vagy csak egy hely .
2017. dec. 6. 16:28
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
95%
Ha másokat nem bántasz vele, szíved joga azt gyűlölni akit, és amit akarsz.
2017. dec. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim válasza:
83%
Nem. Én is utáltam. Aztán 8 éve leléptem Svájcba. Imádom.
2017. dec. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

Egyébként véletlenül rossz témát állítottam be a kérdéssel kapcsolatban ezért ha ez valakit zavar akkor bocsánat .

Nem szoktam hangoztatni ezt vagy nem megy át a gyülölettem haragba , nem leszek bunkó olyanokkal akit nem is ismerek vagy ilyesmi . Habár a barátaim és család tagok mind tudják hogy nem szeretek itt élni ők is így vannak vele szóval valószínű családostól költözünk ki :D

És egyébként Svàjc milyen ? Az emberekre gondolok itt első sorban mennyire fogadtak el hogy magyar vagy ?

2017. dec. 6. 16:36
 4/35 anonim ***** válasza:
68%

"tiszta szívemből gyűlölöm ezt az országot és a benne lévő emberek 90%-àt "


Tehát a tízmillióból már személyesen találkoztál 90millióval, hogy ennyire meggyűlölted őket?!

Komoly érv így 10 évesen.

2017. dec. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
64%
* 9
2017. dec. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim válasza:
95%
Érthető, a 200-es évek elejéig sokkal élhetőbb volt, aztán megtört valami. Most messze a legélhetetlenebb országok közé tartozik.
2017. dec. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
39%

"Nagyon vágyom külföldre bárhova csak messze innen jövőre el is fogom hagyni az országot úgy látszik ." És akkor majd rájössz hogy ott is vannak problémák.


"mindent utalok itt . A csaladomon és barataimon kívül minden mást, minden témát legyen az politika , szimplán egy ember aki szembe jön velem vagy csak egy hely ."


Bocs de komoly bajok vannak veled. Egy ismeretlent utálsz aki szembe jön veled? Helyet utálsz? Ha valakinek mindennel baja van, akkor elég valószínű hogy nem minden mással van gond, hanem azzal az illetővel. Elismerem, komoly bajok vannak az országban, de ez mindenkin múlik... az embereken, akik itt élnek. Rajtad, és rajtam is: Ugyanis ha az ország dolgait nem is, de a közvetlen környezetünket, a személyes kapcsolatainkat mi magunk alakítjuk. És ha a hiba benned- bennem van, akkor akár Timbuktuba is mehetsz, a bajok is követni fognak.

2017. dec. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim válasza:
95%
A kormány korrupt, mindenki átver, a fizetés nem elég semmire, az emberek többsége buta maradi sz@@r. Az itt lévő csajok befásulnak és az értelmesebb része vagy elmegy vagy befásul és ku!!rv@nak áll. (Ez a magyar Thaiföld:D)Az itt lévő férfiak meg azért fásulnak be mert dolgoznak mégsem jutnak semmire. Ha vállalkoznak is, akkor 50% adó. Középosztály nincs, itt csak elélnek az emberek, vagy középosztály fewlett van egy része. Hát kb. ez most a helyzet, úgyh nem csoda h nem jön be neked :D
2017. dec. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
30%
Nekem nem baj, hogy buta vagy, az a te problémád, legfeljebb sajnállak érte. Azt sem tudod, mit jelent gyűlölni valamit, gőzöd nincs az országról, amit állítólag utálsz, és azt hiszed, boldog leszel valahol máshol, amiről szintén nem tudsz semmit.:-)
2017. dec. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 Lacás1976 ***** válasza:
91%
Szerintem sokan érzik még ezt mmagamat is beleértve. Utálom hogy minden drágább szivatják az embert mindennel.... Maga az ország szép de a politikusok meg a hatalomban lévő emberek undorító. Ebben az országban az átlagember csak vegetál túlél de nem jól él. Ja és én még meleg is vagyok itthon melegnek lenni is sokkal nehezebbb mint nyugaton. Úgyhogy semmi gond csak szélsősséges parasztoknak ne mond ezt.
2017. dec. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!