Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha visszamehetnél az időben,...

Ha visszamehetnél az időben, hogy megváltoztass valamit, mi lenne az?

Figyelt kérdés

Ha lenne rá lehetőséged, hogy visszamenj az időben, megtennéd?


Ha igen, akkor mit csinálnál másképp?

Nemet, kort írjatok.


2017. dec. 8. 17:34
 1/8 anonim ***** válasza:
2 legjobb havernek nem adnék kölcsön mert később kiderült egyik tudta hogy az az autó hibás amit veszek egy ismerősétől . Másik utólag 2 esetben cserben hagyott . Amikor kellett a segítség akkor pedig meg rinyáltak ...
2017. dec. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Végigaludnám az óvodában a délutánokat.
2017. dec. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem mennék férjhez érettségi után, hanem fogorvosi egyetemre mennék.
2017. dec. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem váltanék iskolát.Nem dobtam volna el magamtól a legjobb barátom. 18/L
2017. dec. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Jobban ápolnám a fogaimat, és tudnám, hogy kivel nem kell barátkozni. Ezen kívül nem fölösleges szakmákat tanulnék, hanem 2-3 nyelvet.
2017. dec. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Nem bíznék senkiben. És kerestem volna elöbb egy barátnőt 20/F
2017. dec. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Visszamennék ha lehetne - úgy kb a 18 éves koromhoz, és azt üzenném magamnak: hogy érdemes lenne rendszeres, napi szintű - meditációt végezni.

Elmondanám a jelenlegi - sok éven át tökéletesített módszereimet is a gyakorlattal kapcsolatban.

Ennek következményeképpen pedig valószínűsíthető hogy "mára, egy sokkal tisztább tudatot tudtam volna létrehozni + kevesebb hülyeséget csináltam volna...

32F

2017. dec. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Visszamennnek a 10 éves enemhez és egy másik iskolába iratnam, ezmelett pedig egy komoly psichokogushoz hordanam. Ezzel röviden megusznak egy milliós tartozást és 7 honap börtönt, plusz sok évnyi szenvedest. 21f
2017. dec. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!