Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van egy srác akit nem tudok...

Van egy srác akit nem tudok elfelejteni és még mindig tetszik nekem amióta találkoztam vele (Amúgy a tábor amiről lent írták az ottalvós volt és 3 napos) Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy srác,akivel 2016nyarán találkoztam egy táborban.Nagyon tetszett nekem az a srác és nagyon helyes volt.Nem beszéltem vele a táborban,sem utána.Párszor szemeztünk,de azon kívül semmi különös.Amikor mentünk hazafelé a táborból ,akkor a buszon sokáig szemeztünk.Imadtam azt a tábort mert gyönyörű volt és életem legjobb emléke volt.Azota nagyon sokat gondoltam rá és sokáig odáig voltam érte.Viszont nem láttam őt azota sokszor és nem is vettem fel vele sosem a kapcsolatot.Az idő teltevel enyhult ez a nagy imadas mert amúgy baratnomnek is tetszett és a mai napig tetszik neki.Szokott ezzel a sraccal beszelni chaten de még nem taliztak a taboron kivul.Azota már együtt voltam pár sráccal de egyikük iránt sem éreztem azt amit a taboros fiú iránt.Szoval nem voltam beléjük szerelmes.Es amikor együtt voltam mással akkor nem gondoltam már erre a sracra és úgy éreztem hogy már nem is tetszik meg semmi.Most viszont szakítottam a mostani barátommal és megint úgy érzem hogy tetszik a taboros srác ...Nem tudok ebből kimenni.Ti mit gondoltok erről?

Ja és egyébként a barátnőm akinek szintén tetszik ez a srác ,az találkozni szeretne vele viszont nem egyedül.En mennék vele viszont nem tudom hogy jó ötlet-e ez...



2017. dec. 23. 23:03
 1/4 A kérdező kommentje:
Szerintetek lehetne valami köztünk bármikor is?Néha úgy gondolom hogy nem hiába nem tudom őt elfelejteni :(
2017. dec. 25. 19:58
 2/4 A kérdező kommentje:
Eddigi volt barátaimat (akikkel jártam)könnyen el tudtam felejteni és nem is bántam hogy szakítottam velük,viszont ezt a srácot nem tudom kiverni a fejembol már 2016nyara óta..Mindig visszatér az érzés..
2017. dec. 25. 20:00
 3/4 SaJt01 válasza:

Én úgy tapasztaltam hogy akármilyen helyzetben(suli/tábor/reptér/metró) tetszik egy lány és összenézünk, többször is úgy hogy nem süti le senki a szemét, akkor nagyon jó oda menni és csuda jó időt lehet a másikkal tölteni.


Mivel ez ennyire feszít, lehet jó ötlet a végére járni mert később megbánhatod.


Én mindig arra gondolok hogy, basszus! ha kihagyom most ezt a lehetőséget, akkor lehet meghalok a következő lehetőség elött.

Ez nem azt jelenti hogy mindenbe belemegyek :D Van egy szűrő, de az erős érzelmi dolgokat vagy érdekes helyzeteket jó megélni hogy később ne kísértsenek.

2018. jan. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyetertek az elso valaszoloval, viszont, ha annyira tetszettel volna a sracnak megtalal facebookon (akar a baratnod ismerosei kozott is). De o megis a lanyt kereste es vele szokott beszelgetni. Meg azert a baratnodnek megis csak tetszik, szoval lehet nem artana vele is beszelni errol
2019. febr. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!