Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ma vagyok 40. hetes 5 napos...

Ma vagyok 40. hetes 5 napos terhes és nem jön a baba. cx:1000, nagyon lent van a baba feje, de zárt vagyok. A lepény már 3-as fokba érett, meszesedik, a dokinak nem tetszik már. Miért nem jön, miért várja a baba hogy beindítsák?

Figyelt kérdés
Holnap be is kell feküdnöm.
2008. szept. 18. 15:57
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Már nagy is 3700g a becsült súly. Egyébként rendben van vele minden.
2008. szept. 18. 16:00
 2/13 anonim ***** válasza:
nyugi,a babák tudják,mikor kell jönniük,a természet jól megszervezett mindent.jönni fog,csak ne idegeskedj!
2008. szept. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

hat a babad egyszeruen jol erzi magat bent:) ha holnap be kell fekudnod es nem jon addig sem a babad, akkor nagy a valoszinusege hogy meginditsak a szulest!

ne aggodj a baba igyis ugyis kijon!

fel a fejjel es konnyu szulest kivanok!!

2008. szept. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ne félj a megindítástól sem.Burkot repesztenek, aztán jönni fognak a fájások maguktól.Ha nem kapsz egy kis infúziót.A többi meg megy magától.Minden jót és ne aggódj!
2008. szept. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nalam is beinditottak a szulest es pont nekem is egy penteki napra esett, ugy mentem be a korhazba hogy naa hetvegen mar meglesz a babam es, innen mar csak osztodva jovunk ki :)) muszaj volt valamivel vigasztalnom magam, mert en is nagyon feltem,(foleg hogy azt se tudtam mi var ram) elso baba volt! ne aggodjal es ne idegeskedjel mert azzal nem csinalsz jot! sok sikert!
2008. szept. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De hogy repesztenek burkot, ha teljesen zárt vagyok?
2008. szept. 18. 16:11
 7/13 A kérdező kommentje:
Csak hétfőn akarnának indítani, de biztonság kedvéért kell már holnap befeküdni.
2008. szept. 18. 16:12
 8/13 anonim ***** válasza:
Szia. Ne idegeskedj,mert az még rosszabb. Tudja a ő azt mikor kell kibújnia. A fiúk szoktak lusták lenni. Ha eljön az idő úgy is jelez. Ne félj a beinditástól,azzal csak a babának és neked akarnak jót! Könnyű szülést,és jó babázást kívánok.
2008. szept. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én sem voltam nyitva mikor burkot repesztettek,Felfekszel a vizsgálóra, szétteszed a lábad, aztán felhelyezi a kacsát(amivel vizsgálni szoktak)és akkor egy kellemetlen érzész fogysz érezni, pár másodperc.Általában aztán vkinél el is folyik a magzatvíz,vkinél csak szivárog, de nálam még az sem volt.Utána kis idő múlva jelentkeztek az első mensi szerű görcsök........
2008. szept. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Kislányom lesz!!
2008. szept. 18. 16:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!