Plüssel alszol?

Figyelt kérdés
Én igen. :)
2010. jún. 3. 18:12
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
én igen :D egy macival, egy rénszarvassal, egy holdal, egy kígyóval(amit én csináltam) egy ilyen kis nagyon mini unikornisszerűvel, két levendulapárnával+ még van két díszpárna az ágyam fölött, és egy óriásatkával, amit magamhoz szorítok :D ez nem hülyeség, tényleg ennyi állattal alszom :D
2010. júl. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:

Én igen = ) Plüssmacijaimmal: Brumival, Dömivel és Teddyvel :)



11/L



:)

2010. júl. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim válasza:

Igen. Egy cicás plüss szível.

Tavaly szülinapomra kaptam.

2010. júl. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
Én nem alszom semivel viszont van 1 kedvenc párnám ami naon jó a nyakamnak és azon szoktam aludni
2010. júl. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
ahha. en plussel alszok. egy egymeteres macko es egy kicsike amit az elso szulinapomra kaptam...ketszemelyes agyam van ugyh kenyelmesen elferunk.:P:D.:))
2010. júl. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 A kérdező kommentje:
tök jó irjatok még!!!!!
2010. júl. 9. 11:07
 47/55 anonim ***** válasza:

Én meg sose aludtam plüssel, mert mindig féltem, hogy rájuk fexek álmomban és fájni fog nekik :D De már nagy vagyok és késztetést se érzek rá, hogy játékokkal aludjak :D


19/L

2010. júl. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:

Én kiskoromba sosem aludtam plüssel,mert féltem,hogy éjszaka életre kelnek mint a mesékben...Ma meg már idegesít,

elfoglalná a helyemet az ágyon...

2010. júl. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
egy plüssmacival:)
2010. júl. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:

Ciki vagy nem ciki, én igen. Hú, sok plüssöm van, már születésem óta gyűjtöm őket. Nincs nevük, csak úgy fel vannak állítva a párnám köré, olyan dísznek. Változó, hogy mikor vannak ott, mikor nem, mert néha kisöcsém elviszi valamelyiket. Általában egy hatalmas, sárga maci, az, ami a gumicukros zacskókon van, meg egy nagy játékbaba, amiket olyan két éves koromban kaptam, két nagy kutyus, és annak a két pici kutyusa, egy rózsaszín unikornis, kicsi plüss cica, meg az anyukája, két delfin, egy rénszarvas, egy csipogó kutyus, egy barna, hangot adó ló, meg egy fehér ló, egy kicsi, szivárvány sörényű póni (bölcsis korom kedvence), egy baba (ovis korom kedvence) és egy rózsaszín maci, ami most a kedvencem. Egy macskafej-párna, egy anyukám által készített csillagpárna, két szívecskés, egy macis, egy Csőrikés párna és egy hatalmas, amin alszom. Szeretem őket, gyűjtöm is a plüssöket és magam köré rakom, mert tetszik, amúgy nem érzem szükségét, hogy velük aludjak, csak jó puhák és mivel fal mellett alszom, ezért oda is rakok párat, így nem olyan hideg esténként.

Ennyi... xD :)

13/L

2010. júl. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!