Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van olyanod, hogy csak úgy...

Van olyanod, hogy csak úgy sírva fakadsz?

Figyelt kérdés
Minden konkrét ok nélkül, csak mert jólesik kisírni magad...
2010. jún. 3. 18:16
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Jaj, az nagyon kellemetlen, én is voltam már így... olyan "ki se megyek az utcára" hangulat...
2010. jún. 3. 18:42
 12/22 anonim ***** válasza:
Igen,elég gyakran,kb egy héten 3*
2010. jún. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Az se túl jó! Tényleg ennyi nyomorunk van, emberek?
2010. jún. 3. 18:58
 14/22 anonim ***** válasza:
nincs, fiú vok, de ti lányok min tudtok sírva fakadni?
2010. jún. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Sírni nem szoktam ok nélkül, de könnyezni igen, ami zavaró, mert van, hogy alig látok tőle.
2010. jún. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Szia!


A tegnapi babás anyuka vagyok. Félreértés ne essék, nem azért pityeredem el, mert van 2 gyerekem.

Minden rendben, imádjuk őket, helyes, kiegyensúlyozott gyerekek, csak néha rámjön(ne) a sírás. Múltkor - 2 szakadó eső között - lenn voltunk a Dunán, néztem csak néztem, aztán úgy éreztem, de jót tudnék sírni...

Nem vagyok kiabálós, hisztis replika, 10 év alatt még nem vezsekedtünk a párommal (szzerencsére), de a 2. gyerkőc után már többször éreztem ezt. Lehet, hogy a tudatallattim így szabadulna meg az eddigi stressztől...nem tudom. Különösebben fel sem veszem. Majd elmúlik.


Szép napot mindenkinek, ÜDV!

2010. jún. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:

Mostanáig velem is suli és pasik ügy:D

18/L

2010. jún. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

ííígen vaaaan!

csak jön és jóóó!

2010. jún. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Sajnos sokszor van az utóbbi időben:( Én is mindíg kérdezem magamtól, hogy "most meg miért sírsz?" de az okát nem találom. Aztán rájöttem, hhgoy mi lehet: Mivel én mindíg elfojtottam a sírást, gondolom most szakadnak fel a régi sérelmek, meg a jelenlegi állapotom miatt is..... Vivi, 18
2010. jún. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem mondom, hogy megnyugtat, hgy más is van így, mert épp elég baj. De mindenkinek vidámabb napokat!!
2010. jún. 6. 09:53
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!