Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 14 éves vagyok és ha minden...

14 éves vagyok és ha minden igaz 130-as intelligenciahányadossal rendelkezek amivel kapcsolatosan azt szerteném kérdézni, mivel alapjábavéve a reális irányzat érdekel néhány kérdőjel hogy az oldal engedje kitenni a hülyeségeimet:?

Figyelt kérdés
ugyanis a síkgeometria/filozófiai kérdések/rájövetelek magasabb szinten se jelentenek túl nagy kihívást, viszont a humán tárgyak annál inkább tehát elég gyenge a memóriám, . (azon a testen ahol 130-as jött ki a veleszületett logikai készséghet mérték) és fogalmam sincs mi szeretnék lenni... ebben az is közrejátszik ,hogy félek az osztálytársaimtól...alig vannak barátaim és az életem romokban (ugyanis egy ideig azt hittem ,hogy meleg vagyok aztán onnan jöttem rá ,hogy mégse ,hogy utánanéztem az y kromoszómarendellenességek okozatának) a jogász tűnik a legjobb választásnak csak nem tudom, hogy kell e hozzá logikai készség ...tanulni utálok (elképzelhető ,hogy élni is) egyébként hatosztályos gimnazista vagyok és szeretek iszogatni ,nagyon sok energiaitalt is...és arra lennék kíváncsi hogyha ezek károsítják az agyat ennek meilyen területen lesznek rossz következményi? na térjünk vissza az alapkoncepcióhoz!(bocsi) tehát leírtam nagyjából az életem (és azt persze elfelejtettem ,hogy még a szüleim fizetése se semmi tehát bármi lehetek) viszont teljesen tanácstalan vagyok a jövőmmel kapcsolatban ugyanis már többnyire leírtam ha lenne kérdés nyugodtan írjátok le offolhattok is ,mivel én is azt tettem:D...nem tervezem visszaolvasni a szöveget .a vesszőket meg le lehet következtetni hol vannak ...főleg pszichológusok/befutott jogászok válaszaira lennék kiváncsi...előre is köszönöm a válaszokat

2018. jan. 6. 11:49
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
az oldal nem engedi a "köszönési formulákat" már csak azért is-Sziasztok:-)
2018. jan. 6. 11:52
 2/15 A kérdező kommentje:
szinte mindent leírtam csak a kérdés maradt ki a kérdésről (betudhatjuk annak hogy korán van(?)) tehát szeretnék jogász lenni ,mert imádok vitatkozi és érvelni meg az a dr-is jól hangozna...viszont nem vagyok és nem is szeretnék humán süsü lenni ,de a reális pályák amikben jó lehetnék nem tetszenek, ugyanis szerintem az embert az empátia választja el az álattól és szertnék azzal kapcsolatos állást
2018. jan. 6. 12:00
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én az írásképed alapján tudlak csak megítélni: szerintem neked a legtökéletesebb munka a krumpliszedés lenne.


Az intelligencia általában jár valamiféle igényességgel is, önmagában semmit nem ér. Márpedig ennél igénytelenebb, szétszórtabb, trehányabb írást nem sokat láttam.


A jogi pályát felejtsd el, meg mindent, ami főiskolát / egyetemet igényel. Ha 14 évesen gyakorlatilag nincs helyesírásod (mert még csak azt sem mondhatom, hogy szar, mert a szar helyesírás ennél sokkal jobb), akkor esélyed nem lesz sem egy komoly iskolát elvégezni, sem olyan állást betölteni, ahol az embernek egy minimális értelmi képességgel kell rendelkeznie.


Megmondom őszintén, én még titkárnő-helyettesnek sem vennélek fel ilyen képességekkel.

2018. jan. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

,,a vesszőket meg le lehet következtetni hol vannak'' S a nagybetűket? Mikor ránéztem a szövegre azt hittem hogy egy barokk körmondat...


,,szüleim fizetése se semmi'' Szükséged is lesz rá, szerintem.


,,tanulni utálok'' Akkor főiskola / egyetem kizárva. Rájövetelekkel sokra nem mész majd az életben.


,,betudhatjuk annak hogy korán van'' Azt elismerem hogy mikor nem kell menni iskolába, én is 10-kor kelek, de én mégsem nevezem azt koránnak. A 11:49 meg akárhogy nézem se valami korai időpont. (még akkor sem ha olyan helyzetben vagy mint én: 1 óra eltolás Magyarországhoz képest)


Amúgy nem linkelnéd be azt a tesztet? Lám nekem mennyi lenne. (legutóbbi IQ tesztem 107 volt). Nem lehet hogy rossz korosztálynak valót csináltál?

2018. jan. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

A Mensa teszten kívül a többi nem pontos, szóval én nem venném biztosra ezt az eredményt.


Amúgy mit értél el idáig az életben? Mit oldottál meg?

Úgy látom, még az anyanyelved is komoly kihívás neked.

2018. jan. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
a mensa próbatesztje 125+-osra sikerült ,de ezt nem hiszem hogy fontos lenne megjegyeznem, mivel ha hazudnék az iq-mmal kapcsolatosan önmagam verném át; amit eddig elértem az-azvolt ,hogy bejutottam egy hatosztályos gimibe...a fogalmazást nem tartottam fontosnak ,mivel az ott leírtak alapján szeretném ha válaszolnátok A Kérdére, oké belátom hogy okosabbak vagytok ,de a kérdés szempontjából fontosnak láttam az iq-m leírását is...tudnék helyesebben is írni, viszont nem látom értelmét mivel az írástudás is tanult dolog... lehet ,hogy én vagyok a hülye és volt néhány értelmes komment is amit nem vettem észre, ha igen azokat köszönöm
2018. jan. 6. 22:05
 7/15 anonim ***** válasza:
76%

"a fogalmazást nem tartottam fontosnak"

Ez IQ probléma. Részletezzem?


A másik: volt már hasonló kérdés, amit nyilván tudsz is, mert elolvastad az oldal szabályzatát, mielőtt kéredztél.

Ha nem, akkor ezt érdemes pótolnod. Használd a keresőt (de ne a hülyén megírt címed alapján, hanem pl. a "mit kezdjek magammal, stb. kulcsszavakkal).

2018. jan. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
pontosabban értékes komment ,mivel nagyon értelmesen leírtátok a saját eszméiteket ,holott feltettem egy olyan kérdést ahol azoktól függetlenül kéne véleményt alkotnotok...de azért válaszolok ezekre is:-mivel "tegnap" (ma) éjjel kettőkor feküdtem le és 8-kor keltem az első energiaitalig reggel van...egyébként az is közrejátszott a fogalmazásban ,hogy nagyon ideges vagyok mostanában(ezért krumplipucolás kilőve (ahhoz türelem kéne)) ?akkor én is írok egy offot (valószínűleg azért vagyok kiborulva ,bár nem nagyon érdekel a lelkivilágom ,mert félek a lányoktól és pénteken amikor elmentem a lány mellett aki tetszik épphogy el tudtam folytani a sírást úgy megijedtem)
2018. jan. 6. 22:13
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez rendben van, de megfelelő IQ birtokában levő ember ilyenkor vagy nem ír ki kérdést, vagy pedig hatszor átnézi, hogy mit rontott el, azt kijavítja, átfogalmazza, még egyszer átfutja, stb.

Épeszű ember

1: nem szeret hülyének kinézni még itt sem,

2: tudja, hogy értelmes válaszokat értelmes és jól összefogott kérdésre kaphat.


Javasolom, hogy töröltesd a kérdésed, és írd ki teljesen normálisan, jól összeszedve.

Ez azt is jelenti, hogy csak azt írod bele, ami a megválaszoláshoz kell, és mellőzöd ezt a sok salátát, ami mind csak félrevezeti azt, aki válaszolni szeretne.


Jelenleg egy profi pszichológus annyit válaszolna neked, hogy erősen zavart állapotban vagy, és először nyugodj le, utána lehet kezdeni a beszélgetést.

2018. jan. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
mostanában tényleg elég ideges vagyok amit az is bizonyít ,hogy 14 éves létemre 140-es a vérnyomásom...és van amikor egész nap depressziós vagyok és nem merek szinte felkelni se ,mert egyből az öngyilkosság jutna az eszembe ugynis elég "furcsa" világban élünk; ezt a kérdést is azért írtam ki mert szeretnék kitűzni magam elé valami életcélt amiért érdemes lenne küzdeni ,ugyanis olyan szinten lejjebb adtam ,hogy bukásra állok földrajzból...év eleje óta egy szót se tanultam belőle...abba se semmi belegondolni,hogy volt néhány barátom ,amíg azt nem hittem magamról hogy meleg vagyok;egy hónapja jöttem rá arra ,hogy tulajdonképpen csak szimplán félek a lányoktól, mert eddig csak az erőmbe bíztam; tudom ,hogy nem helyénvaló ,de néhány általános iskolai incidens után rájöttem arra ,hogy az emberek többségéből hiányzik az a tulajdonság aminek köszönhetően kiemelkedtek az állatvilágból és ily'módon mást nem tudok tenni (nem szabadna megjegyeznem ,de az erőmbe azért bízok mert 3 éves korom óta karatéra járok) egyébként nem biztos ,hogy megbuknék földrajzból ha nem ittam volna le magam témazáró előtt (azt írtam ausztriához, hogy sok a tehén(valójában ez a viccelődés nálam egy önvédelmi reakció)) elég sokat jártam pszichológushoz érvágás miatt is...azt szoktam mondani(többnyire magamnak) ,hogy nem vagyok se ideges se depressziós mivel nincs jogom annak lenni... tudom ,hogy az életem csak kölcsönkaptam és ezért is szeretnék itthagyni valami maradandót, de egyszerűen képtelen lennék célok nélkül vagy a saját érdekembe tenni bármit is; tehát nem érdekel milyen világban élünk akkor is meg kell próbálni változtatni
2018. jan. 7. 00:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!