Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Vannak barátaim, most mégis...

Vannak barátaim, most mégis magányosnak érzem magam. Itt a kérdőjel is - >?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet hogy összevesztem a legjobb barátnőmmel. És hiába vannak más barátnőim is, mégis nagyon magányosnak érzem magam...beszélgetünk még néha, de nagyon erőltetett :/ Én szeretném ha megint olyan lenne a barátságunk mint régen. Mit tegyek hogy ne veszítsem el? Nagyon szeretem. Többször megbeszéltük hogy mit érzünk (azért vesztünk össze mert állítólag közömbös vagyok) és elmondtam hogy nagyon sajnálom, és megpróbálok változtatni. Erre ő csak azt mondta hogy ő már mindent megtett, és ennél többet már nem tud, és nem is nagyon akar tenni. Már tettem föl ezzel kapcsolatban kérdést, de arra nem válaszolt senki...tanácstalan vagyok :S Nagyon hiányoznak a beszélgetéseink, meg a hülyülések. Ha helyre lehet ezt hozni, hogyan csináljam? Voltatok már ilyesmi helyzetben? Nagyon köszi előre is a válaszokat. 17/L
2011. febr. 3. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy közömbös vagy?
2011. febr. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy fogalmazta meg hogy alig beszélek amikor lent vagyok, mármint amikor többen vagyunk lent a haverokkal...mert akkor kicsit úgy érzem hogy ki vagyok "zárva" a körből...mintha ott se lennék...ezt is elmondtam, és erre azt mondta hogy de miért nem kezdek bele egy másik témába, stb...igen, igaza van valamilyen szinten, inkább csak az fáj hogy nem érdekli hogy én próbálok változtatni...ma is lementem hozzájuk, és még mindig tartja azt a bunkó stílust velem szemben...persze nem várhatok el tőle semmit, csak így úgy érzem hogy meg sem éri változtatni ha nem is érdekli...pedig én nagyon szeretném :/
2011. febr. 3. 20:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Amikor együtt voltatok, jól elvoltatok??

Mi volt általában a program???

Biztos, hogy ő igaza jó barátnő volt és nem csak kihasznált meg ilyenek??? Nem csak egyoldalú volt??

2011. febr. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Öt éve vagyunk a legjobb barátnők. Neki csak annyi a hibája hogy nagyon hamar felkapja a vizet, kis apró butaságokon is, de kicsi idő múlva mintha misem történt volna...régebben nagyon elvoltunk, le se tudtak volna vakarni minket egymásról...mindent tudtunk a másikról, és tényleg ott voltunk egymásnak amikor szükségünk volt a másikra...amikor összeveszett a legjobb barátjával (fiú), rohantam le megvigasztalni, hiába volt másnap két dolgozatom amire semmit nem tudtam, és ha ilyen volt, ő is azonnal ott volt és segített...csak mostanában változott meg nagyon a kapcsolatunk, ezért amit mondtam... :/
2011. febr. 3. 22:33
 5/5 A kérdező kommentje:
Jah, program az legtöbbször csak annyi hogy séta a játszótér körül...vagy leültünk valamelyik padra...soha nem volt olyan hogy jajj hány óra van, menni kéne haza, mert untuk egymást...tök gyorsan elrepült az idő...és ez az ami nagyon nagyon hiányzik :S
2011. febr. 3. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!