Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért látom magamat kövérnek?

Miért látom magamat kövérnek?

Figyelt kérdés
A szüleim mindig mondják,hogy túl vékony vagyok, én mégis fogyni szeretnék, nem vagyok elégedett az alakommal. Nem éheztetem magam,csak megpróbálom odafigyelni, hogy ne egyek sokat. De lehet hogy anorexiás vagyok? Nem tudom hogy a szüleim vagy én látom magamat rosszul? Sokat gondolkoztam ezen de én nem tudom magamat vékonynak látni... 14/L
2018. jan. 7. 00:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Testképzavarod van, jó lenne egy szakember segítségét igénybe venni, nehogy baj legyen. Milyen magas és hány kiló vagy?
2018. jan. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
174cm és 59kg
2018. jan. 7. 11:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális, egyáltalán nem vagy kövér, nehogy fogyókúrázz. Sportolj, és táplálkozz egészségesen. Ha továbbra is túlsúlyosnak látod magad, akkor mondd el a szüleidnek, hogyan látod magad, és ahogyan az 1-es válaszomban írtam, szakember segítsége kell.
2018. jan. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ugyan ez van velem is... 15/l 173cm/60kg
2018. jan. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!