Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 12 éves Lány vagyok 161 162...

12 éves Lány vagyok 161 162 cm hány kilotol számitok kövérnek és hány kilotol mondthatom magamat vékonynak?

Figyelt kérdés

#ideális #test alkat?
2017. júl. 8. 22:01
 1/7 anonim válasza:
Szerintem neked olyan 50-52 az ideális.
2017. júl. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56 kg az ideális.
2017. júl. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%

Tekintve, hogy csak 12 éves vagy akár még kicsivel 50kiló alatt is normális vagy.

Idővel majd "hízol" magadtól és akkor olyan 55 kiló lesz az ideális

2017. júl. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
162 cmhez 49-62. Szóval 63-tól már mondható, hogy van rajtad felesleg.
2017. júl. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 nemethkaroly válasza:
7%

A tükör majd megmondja kedveske.


A hájas és vékony nem kg ba van zárva. Belenézel a tükörbe, és ha van egy szép nagy férfias sörhasad (google barát), akkor kövér. Ha nincs, akkor meg nem.


A kövérség kezdődik olyan 70-80kg ha izomtalan vagy. Ha izmos, akkor se.

Maga a testsúly borzasztóan változékony. Az hogy ki milyen állapotban van, azt nem kilóban mérjük. Az ostoba ember méri kilóban.


Ha vékony szeretnél maradni és jól kinéző, akkor ne a kg-okat számolgasd, hanem menj el edzeni. Az összes jól kinéző nő vagy genetikának köszönheti, vagy annak hogy kigyúrta magát.

S az a nő aki kigyúrta magát, az bizony 80+.


De 12 évesen kötve hiszem hogy ez a legnagyobb problémád, vagy hogy ez a leghatékonyabb használata az internetnek.

2017. júl. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én is 12 éves vagyok, 160 cm. Én 42 kiló vagyok, amiért extra soványnak (esetenként anorexiásnak) mondanak. Szóval szerintem ne ezen gondolkozz, mert ha KARCSÚ(!!!) vagy akkor meg az a baja az embereknek, hogy nem eszel meg biztos anorexiás vagy. És attól még, hogy ennyi vagyok, nem tökéletes az alakom mert például egész nyáron nem sportoltam, következtess.
2017. aug. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
jó magas vagy
2019. jan. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!