Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Gyűlölök mindent és mindenkit....

Gyűlölök mindent és mindenkit. Iszonyatos gyűlölet van bennem. Félek, elpusztít és esetleg másokat is. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. jún. 4. 15:44
 1/10 anonim ***** válasza:
"Mit akarsz csinálni a világgal? Megégetni!" - Lánglovagok (1991)
2010. jún. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
"Some men just want to watch the world burn." - Alfred a Jokerről, Sötét Lovag
2010. jún. 4. 16:10
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi is a problémád bővebben?
2010. jún. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%

Tudod, vannak ezek a sárga házak. Az egyiket megkéne látogatnod.

Amúgy ha valóban ilyen lennél, akkor lennél annyira határozott és eltökélt, hogy ezen ne kelljen gondolkodnod, vagy magadnak válaszold meg... nem pedig egy trollmegszállt, komoly kérdésekre értelmes választ nem adó oldalon kérdeznéd ezt meg, MÁSOKTÓL.


Voltam a "nem vagyok dilis, és amúgyis a kva anyád" előtt

2010. jún. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szabadságot a trolloknak!
2010. jún. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Jogos a gyűlületed szerintem, bár nem buzditalak arra, hogy negativ, suta cselekedetekben nyilvánitsd meg ezeket


Azért értem meg az érzéseidet, mert ma már annyi gerinctelen és hiú ember van, hogy az ember az egyik kezén megtudja számolni, hogy hány értékes embert ismer


A világ sajnos romlik emberi szempontból, hiába fejlődik a tehnika.


Minden ember fél, minden ember láthatatlan falakat épit maga köré és irtózatosan fél attól, amit nem ismer meg ezért nem is ismer meg sokmindent. Régebb az ember nem volt ennyire mentálisan zárkozott és azért volt annyi feljegyzés, ezért akkora Biblia, ezért van az, hogy ma már nem hiszünk a csodákban.


Sajnos nagyon kevés érték és olyan jellemvonás maradt meg csak az emberekben, amiért egy emberi lény szeretetre és tiszteletreméltó. Én személy szerint kevés emberről mondhatom el, hogy tisztelem. Hogy szeretTEM az embereket valamikor, azt nem tagadom, de azokban az időkben még az ég is más szinű volt


A mai ember megszenved egyébként az ocsmány személyisége miatt, mert a pénzügyi krizis, az árvizek, az éhség, a szerencsétlenségek nem ok nélkül keletkeztek, tudniillik " Isten nem bottal ver " és ezt most tapasztalhatja az egész világ, amiből a fele ( talán több is ) ROMLOTT

2010. jún. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Figyelj haver, menj el 1-2 metálkoncertre, ott tombold ki magad, aztán egész másképp látod majd a világot. Mondjuk nem az ilyen nemzeti érzetű meg hasonló "izékre" gondolok.
2010. jún. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nincs most időm ide mindent leírni, mert házon kívül leszek (elismerem, hogy én rontottam el a kérdés kiírását, de mindegy...) Itt mindent részletesen leírtam régebben: www.jasonblogja.blog.hu. Fogok még válaszolni!
2010. jún. 5. 00:04
 9/10 anonim ***** válasza:

Uccsó vagyok. Na figyelj, belenéztem ebbe a blogba, de még mindig nem tiszta, mi köze ennek a gyűlölethez...

1ébként nagyon normál kissrácnak tűnsz, megoszthatnád a véleményedet itt is!

Például erről a gyűlölet-dologról...

2010. jún. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jajj, már ezerszer hirdetted itt a blogodat.. szerintem szánalmas, igazából csak valami figyelemkva vagy, aki így próbál dicséretet meg elismerést szerezni.. menj ki azt' bulizz, öreg..
2010. jún. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!