Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez normális? Van erre egy...

Ez normális? Van erre egy külön elnevezés?

Figyelt kérdés

Mostanaba egyre gyakrabban felek attól h bárkit elveszitek,hogy elhagynak mer nem vagyok annyira fontos,amikor egy baratnom nem velem van hanem mással beszélget mindig attól rettegek h na ez az a pillanat h mar nem kellek neki és hogy biztos kibeszelnek! Mániákusan felek az egyedülléttol és Adtol h mindenki ott hagy és a szamomra legfontosabb embereknek se kellek többe! Nem tudom h ez mennyire kapcsolódik ide de hátha aki ert hozza h a szüleim elváltak és apam nem nagyon foglalkozik velem, továbbá a (ex)baratom 2honapja hagyott el egy másik csajert és ez borzalmasan megvisel! Elegge megfelelési kényszerem van meg nagyon önbizalom hiányos vagyok,de ez a “felek h mindekit elveszitek aki fontos mer én nem vagyok az nekik” szitu regen is előfordult de Mostanaba nagyon gyakori!Szerintetek ez normális? Vagy Mivan velem? Előre is Koszonom az értelmes válaszokat❤❤

14/L



#egyedüllét #pszichológia #onbizalomhianyossag
2018. jan. 9. 18:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha a húszas-harmincas éveidben járnál és ugyanez lenne a problémád, azt mondanám, nem egészséges, de tinédzserkorban ez az érzelmi labilitás teljesen normális (főleg lányoknál). Ha vannak barátaid, akkor örülj neki és ne amiatt rettegj, hogy mi van, ha már nem kellesz nekik. Úgy értem, ha semmi jelét nem adják annak, haogy bajuk lenne veled, akkor ezt te se beszéld be magadnak. Szóval, nyugi: a serdülőkor mindenki számára problémás időszak... :)
2018. jan. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha szeretnél beszélgetni írj nyugodtan ^^

16/L

2018. jan. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!