Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális hogy van képzeletbeli...

Normális hogy van képzeletbeli barátom?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és van egy képzeletbeli barátom történetesen Olivia Penpraze. Nagyon hasonló a storym vagy hogy mondjam mim Oliviaeval (csak en nem probaltam ongyilkos lenni es nem is akarok). Minden este csak ugy beszelek neki es sokkal jobb lesz utana. Olyan mintha megertene es meghallgatna. Amugy vannak barataim csak veluk nem szeretek ezekrol beszelni mert utalom ha sajnalnak ezert neki jobb elmondani. Ez normalis?
2018. jan. 7. 21:18
 1/6 anonim válasza:
Sokan azt mondanák,hogy nem,ez valami pótdolog.Az "igazi" emberi kapcsolat hiánya okozza.Talán van is ebben némi igazság,de miért ne lehetne hasznos egy ilyen képzeletbeli barát?Nekem is van.
2018. jan. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De mondom nekem vannak barataim csak veluk nem szeretek ezekrol beszelni. Es te hany eves vagy amugy? :)
2018. jan. 8. 14:58
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
nem normális
2018. jan. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
37 éves vagyok.És "igazi" barátom nincs,az FB-ismerőseimet szerintem túlzás volna annak nevezni.De én nem is igazán vagyok társasági alkat.Most is teljesen egyedül ülök itthon.
2018. jan. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ismét az előző vagyok.A korábbi válaszadóval ellentétben szerintem az ilyesmi normális.

De ki az az Olivia Penpraze?A kérdésből az tűnik ki,hogy valós személy.

2018. jan. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom igy leiirni hogy ki. Ongyilkos lett. Ird be googleba vagy youtubeba ott kiadja 😊
2018. jan. 10. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!