Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen hobbikat tudtok? :D

Milyen hobbikat tudtok? :D

Figyelt kérdés
Itt áll előttem az egész nyári szünet. Szeretném értelmes dolgokkal eltölteni :) Sokat gépezek, és ezt szeretném hanyagolni. Tesóm nincs. Barátok se nagyon vannak a közelbe... Amúgy érdekelnek a szinek, ruhák, és a fényképezés.. Valami ezzel kapcsolatos hobbikat tudnátok mondani? :) (13/L)
2010. jún. 4. 19:00
 1/8 A kérdező kommentje:
ja és amihez "pénz" kell, oylat lécci ne :)
2010. jún. 4. 19:02
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de én is így vagyok vele 13/f :D
2010. jún. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Legyetek ti is gépzenészek! :D
2010. jún. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Zsonglőrködj. :)

A fotózáshoz van esetleg némi köze (lásd: tűzzsonglőrködés)

Nem csak fejlődni fog a koncentrációd, egyensúlyod, célzásod, de ügyes is leszel:)

Ha bővebben érdekelne, nyugodtan írj privit. ;)

2010. jún. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szerintem sétálj a természetben. Az megnyugtat, egészséges is és közben csinálhatsz pár fotót. A természet látványos, szóval biztos találsz valami érdekeset.
2010. jún. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi :) De még várom az ötleteket :)
2010. jún. 5. 08:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok!Vidéki vagyok ezért a közelben nincsenek iskolatársak(meg más barátok se),de viszont a közelünkben van egy erdő és tó.Oda megyek majd sokat biciklizni.Persze a városba is bemegyek majd,de akkor a haverokkal leszek.Addig itthon biciklizés,zene(nekem aza mindenem)szeretek itthon hülyeségből próbálgatni ruhákat csak úgy hetente többször(szval hogy melyik nacit melyik pólóval és kiegészítővel)van macskám arról mindig szeretem fotókat csinálni(a fényviszonyt is mindig beállítom)sokat olvasok és stb.Szintén 13/L.
2010. jún. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:)
2010. jún. 6. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!