Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen (olcsó) jó programokat...

Milyen (olcsó) jó programokat tudtok ajánlani, amit egyedül lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Barátom, legközelebbi barátaim folyton elfoglaltak amikor éppen én szeretnék velük lenni vagy buliba menni. Napközben melózom részmunkaidőben, utána meg szinte egész nap itthon gubbasztok, mert nincs egy rakás felszínes barátom és fölösleges ezreim, hogy itt-ott ellegyek. Ennek ellenére zavar a jelenlegi helyzet, én is szeretnék élményeket, programokat. Várom az ötleteket. 22/L
2011. júl. 22. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
DVD z vagy esetleg vegyél egy kutyát azzal aztán lehet foglalkozni :D
2011. júl. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
tesóm olyan korú mint te és neki ilyen van (havanese) [link] picike kutya nem eszik sokat nem kell rá sokat költeni csak odafigyelést hogy fésülgetni stb. nekem meg Leonbergi kutyám van :D arra aztán lehet költeni
2011. júl. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Oooh, hányszor gondoltam rá. Imádnék egy kutyust. De sajnos még a szüleimmel lakom és a kertünk nem engedi, hogy kutyát tartsunk (ki szökne, rossz a kerítés, a szüleimet meg nem érdekli sajnos, ők nem akarnak kutyát:( ) Én beagle-t szeretnék amúgy. Vagy igazából bármit, labrador, golden retriever, németjuhász is jöhetne. :) imádom őket, alig várom, hogy végre lehessen. azért köszi az ötletet. egyéb?
2011. júl. 22. 22:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Olvass, tévézz, menj el biciklizni, futni, tanulj meg egy idegen nyelvet egyedül, építs valamit.
2011. júl. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pasizz! Kit érdekel hogy van barátod? Most vagy fiatal használd ki az időt!
2011. júl. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!