Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Engem felvennének 3-as,4-es...

Engem felvennének 3-as,4-es matekkal közgazdaságra? Bírni fogom ott a matekot és a szakmai tárgyakat?

Figyelt kérdés

2018. jan. 13. 21:00
 1/1 anonim válasza:

Én közgazdaságtant tanulok szakgimnáziumban. Én is 4-5 voltam.

Nagyon nehezek a tantárgyak de ha tényleg érdekel akkor meg tudod tanulni. Az hogy menni fog e vagy sem és hogy bírni fogod e vagy sem az nem csak rajtad és a tantárgyon múlik. Nagyon sok áll a tanáron is mert egy tanár meg tud szerettetni veled egy tantárgyat de ugyanakkor megtud gyülöltetni is. Fontos hogy tényleg erdekeljen az amit tanulsz. Ha nem érdekel vagy nem tervezed úgy hogy tovább tanulsz ebben az irányban akkor ne kezd el. Ha komolyan gondolod és tényleg szeretnéd ezt tanulni a későbbiekben ezzel foglalkozni akkor megéri.

Szerintem nagyon hasznos dologokat lehet ezáltal megtanulni hiszen a gazdaság ott van a mindennapi életben. Teljesen másképp lehet vele látni a világot. Nekem nagyon megváltoztatta a nézeteimet a felfogásomat.

Én nem bántam meg hogy ezt tanulom.

2018. jan. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!