Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szeretnék orvos lenni! Szerint...

Szeretnék orvos lenni! Szerintetek vagyok hozzá elég okos? Felvennének középiskolába?

Figyelt kérdés

Most kezdem a nyolcadikat és ezen gondolkozok mert akkor kilencedikre erős iskolába megyek ahonnan biztos hogy felvesznek orvosira.

Kérdezhetem ugyis :egy erős iskolához okos vagyok ? Az erős az olyan mint pl a győri katolikus gimi jo annyira talan nem . na hetedik évvégén 4.6volt az átlagom bioszbol dicséretes vagyok . az osztályunkban kb a 6-7 legjobb tanulmányi eredményekkel rendelkezek.a német kellene ebben az iskolában az viszont nekem nem megy . szerintetek mehetnék ebbe az iskolába ?felvennének? Most gimnáziumi iskolába járok 14L



2016. jún. 1. 15:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Hallottál már a gondolat erejéről?

Ha azt hiszed buta vagy igazad van, ha azt hiszed okos vagy igazad van. :)

Univerzum, azt mondja, teljesítem minden kívánságod. Ezért van, hogy a negatív gondolatok pusztítanak, a jók lehetőségeket nyit meg.

2016. jún. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem kell ide az ezoterikus maszlag, már elnézést. Annyi viszont való igaz, hogy ez csak rajtad múlik. Az okos szót az emberek rendszeresen használják, de mit rejt? Véleményem szerint semmi olyat, ami az embernek veleszületett képessége. El kell gondolkodnod azon, hogy milyen hihetetlenül sok munkával és erőfeszítéssel fog járni az, amire vállalkozol (több, mint 10 évig még). Érdemes lenne beszélgetni egyetemistákkal, akik már benne vannak a dologban. Ezután, ha úgy gondolod, hogy még mindig az akarsz lenni, akkor neki kell állnod, ki kell hajtanod a beledet is, de ha tényleg komolyan gondolod és tényleg eleget dolgozol érte, akkor az lehetsz. Tanulni nehéz, nagyon nehéz, az emberek ezért nem tanulnak és könnyebb azt mondani, hogy én hül.ye vagyok hozzá, mint beismerni, hogy igazából csak lusta megtenni azt, ami szükséges. Szinte minden megtanulható a világon, csak időre van szükség hozzá.
2016. jún. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!