Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mért érzem az alábbiakat?

Mért érzem az alábbiakat?

Figyelt kérdés

Mindenkit hülyének nézek(még ha nem is mondom meg nekik, meg kezelem a szituációt), egyszerűnek érzem, nézem a világot(nem tartok egy feladatot se az életemben bonyolultnak, ha látok is új dolgot akkor sem újdonságként élem meg, hanem hogy ja ez így és így van).

Több ember mondta rám egyébként, hogy koromhoz képest milyen tapasztalt vagyok, meg vagy ugyan ezek vagy mások, hogy mennyire intelligens vagyok.


Személyeskedést félre lehet tenni, nekem se egyszerű így élni.


2018. jan. 13. 21:29
 1/5 A kérdező kommentje:
minden ami vizuális az életben azt semmibe veszem, inkább az absztrakt dolgok érdekelnek.
2018. jan. 13. 21:54
 2/5 A kérdező kommentje:
Na, van amiben én se vagyok jó, egy idegen nyelvet se tudok megtanulni.
2018. jan. 13. 21:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Tanulj matematikát.
2018. jan. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ezt hogy értsem?
2018. jan. 15. 22:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Nézd, ha ennyivel okosabbnak érzed magad másoknál, akkor tanulj valami olyasmit, amit sokan nem értenek. Tanulj matematikát.
2018. jan. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!