Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Úgy érzem, hogy talán kicsit...

Úgy érzem, hogy talán kicsit megbántottam a pszichológusomat. Kellene tennem szerintetek valamit?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy teljesen rossz szándéktól mentesen mondtam neki, hogy még nem érzem, hogy sikerült megtalálni a problémám kulcsát és kutatom a megoldást, de nem sikerül rátalálni.


Erre azt mondta, hogy még ő sem látja át a helyzetet teljesen és ő is rosszul érzi magát, hogy nem tud gyorsabban segíteni. Meg azt is mondta, hogy neki is szól ez, hogy még nem találtuk meg a megoldást.


Szerintetek kellene valamit tennem? Mert én lehetek hálás neki, amiért segít és nem gondolom, hogy rosszul kéne éreznie magát emiatt. Ez az én csatám végülis.


2018. jan. 3. 23:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem bántottad meg, és túl sokat nem érdemes foglalkoznod ezzel.

Inkább a megoldást keresd.

2018. jan. 4. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
82%
Nyugi, szerintem nem azért mondta mert megbántodtad, hanem mert psichológus, és az a dolga, hogy tegyen, érted. Szóval nyugodj csak meg.
2018. jan. 4. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem
2018. jan. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!