Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nosztalgiázom olyan sokat?

Miért nosztalgiázom olyan sokat?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor gondolok vissza a régi időkre. Hiányzik az, amikor még ovis voltam, amikor nem kellett tanulni és egyből mehettem ki játszani. Hiányzik az, amikor nekünk, gyerekeknek nem volt telefonunk, pláne okostelefonunk, amikor még azt sem tudtuk, hogy van olyan. Hiányzik nagyjából minden, ami nem 2014. Jó ezekre gondolni, de néha már idegesítő, hogy annyit ezen jár az eszem.

2018. jan. 23. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindannyian így vagyunk ezzel. Engem pl. hihetetlenül kellemes érzés önt el, amikor régi fényképeket nézegetek, vagy olyan könyveket, filmeket, zenéket keresek, amiket óvodás koromban olvastam/láttam/hallottam. Volt annak az időszaknak valami olyan csodálatos, meseszerű varázsa, amit egyszerűen nem lehet szavakba önteni. Szerintem ezt nem kell elfojtani, inkább örülj, hogy ennyi csodálatos emléket viszel magaddal... :)
2018. jan. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%
Bocsi, de hány évvel múltál el húsz?
2018. jan. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
Azért, mert a mostani világ sokkal szarabb, mint a régi volt.
2018. jan. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Huh én is nagyon sokat nosztalgiázok. A 90-es évek zenéit hallgatom,rengeteg abból a korból származó filmet nézek,azokat az autókat imádom( 1500-as kocka ladánk volt egyszerűen szerelmes voltam abba az autóba,a mai napig sokszor megálmodom,hogy megvan még pedig 2002-be eladtuk már. sokszor fontolgatom,hogy veszek egy ugyanolyat). Most 36 vagyok és sokszor idegesítenek ezek a mai dolgok(főleg,hogy minden be van kamerázva),okosteló,celeb műsorok,plázacica nők és rajongóik,meghogy mindenki külföldre jár dolgozni,lassan több lesz a roma az országban,mint a magyar...
2018. jan. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!