Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mostanában elég sokat nőttem...

Mostanában elég sokat nőttem és egy kicsit szégyenlem a magasságomat. Szerintetek fogok még nőni?

Figyelt kérdés
Ahhoz képest,hogy lány vagyok és 14 éves már majdnem elértem a 180 cm-t.Az osztályomban szinte mindenki magas,de a lányok közül én vagyok a legmagasabb. Az utánnam lévő kb. csak 3 cm-vel alacsonyabb, de elég kellemetlen ilyen magasnak lenni.Ez miatt sokszor görbe is vagyok mert alacsonyabbnak akarom éretzetni magam tudat alatt is már.Egyébként meg nem vagyok dagadt sem pedig túl vékony, hanem pont jó,szóval azzal nincs baj.

2018. jan. 4. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen a barátnőm is nagyon magas volt de én mindig irigykedtem a magasságára :D szerintem jó magasnak lenni ha attól félsz hogy nehezen találsz magadnak valakit akkor ne félj mert az unokatestvérem majdnem két méter (lány) és nem rég házasodott az ő pasija még szereti is hogy magasabb a lány nála :D . És ne legyél görbe mert eldeformálod magad!
2018. jan. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Emiatt nem kell, én is előszőr szégyelltem aztán rájöttem nincs benne semmi szégyellni való. Néha-néha azért érzem amikor egy velem egykorú alacsonyabb vagy egy nálam idősebb. 13/L 178cm
2018. jan. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

178 centi vagyok, 12 éves koromban értem el, azóta viszont nem nőttem, simán lehet, hogy te sem fogsz. Sokat bántottak miatta, szóval én is gyűlöltem, mostanra viszont kezdem megszeretni, hidd el, nem hátráltat semmiben! Ne görnyedj, attól nem látszol alacsonyabbnak, de egészségtelennek egészségtelen. Húzd ki magad bátran, nem kell szégyellned a magasságod, még akkor sem, ha valaki netalántán megjegyzést tesz rá, ilyenekkel nem kell foglalkozni. Középsuliban mindenki sokkal magasabb lesz, én a majd' 180 centimmel alacsonynak számítok az iskolámban, úgyhogy hidd el, nincs ebben semmi tragikus, vagy bármi, ami miatt rosszul kellene érezned magad. Majd megnőnek a többiek is :)

16/L

2018. jan. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!