Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy embernek átlagosan hány...

Egy embernek átlagosan hány hobbija van?

Figyelt kérdés
Olyan hülyén érzem magam, amikor megkérdezik, hogy mit szeretek csinálni, csak két dolgot tudok mondani: utazni és sminkelni. Ráadásul a sminkelést sokan nem is veszik komolyan. Jó, persze, szeretek még zenét hallgatni is, na de azt ki nem? Viszonylag egész sokmindent kipróbáltam már, mégsem találtam egy harmadikat.

2018. jan. 24. 10:39
 1/3 anonim ***** válasza:

A sminkelés tényleg furcsa hobbi. Most akkor szeretnél találni új hobbit?

Nincs megszabva ez egyénenként változó. Van aki rajongója pl egy zenekarnak és minden hozzá kapcsolódó cuccot beszerez. Pl ez is egy hobbi.

2018. jan. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A sminkelés miért hobbi? Na mindegy. Nekem három hobbim van. Az első a semmit tevés nagyon szeretem ezt a hobbit űzni pláne télen ez filmezéssel egybekötve. Másik a horgászat amit a semmittevésnél jobban szeretek. Harmadik a kincskeresés fémkeresővel. Ezt is szeretem de ez azért fárasztó.
2018. jan. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igenis lehet hobbi a sminkelés. Az a napom fénypontja, amikor kisminkelem magam, legszívesebben másokat is sminkelnék (ezért leszek sminkes), állandóan sminkes videókat nézek youtube-on, érdeklődöm az új sminkekkel kapcsolatban, és imádok alkotni. Nem csak azért sminkelek, hogy emberibben nézzek ki, hanem azért is, mert egyrészt egyszerűen imádom a folyamatot, másrészt imádok kísérletezni, új technikákat, színkombinációkat kipróbálni. Szerintem ez igenis hobbi.
2018. jan. 24. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!