Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a véleményed az egykékről?

Mi a véleményed az egykékről?

Figyelt kérdés
2010. jún. 6. 20:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyke vagyok.

Igen, nehéz megtanulni osztozkodnod, ha nincs testvéred. Le kell küzdened az irigységet.

A beképzeltség nem jellemző rám, de igen, néha nagyon önző vagyok.

2010. jún. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van tesóm, de nehéz időkben nem támaszkodhatok rá. Most 20 vagyok ő meg 22, de már most nagyon nehezen ad bármit is. Csak ha már tényleg nincs más kiút.

Egyke se szeretnék lenni, mert van egy pár ilyen ismerősöm de azt hiszik, hogy, ők vannak a világ közepén.

2010. jún. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Én egyke vagyok...Csak kellően vagyok beképzelt önző viszont tényleg az vagyok...
2010. jún. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább az önállóság hiányával van a baj, nem is az önzőséggel. Legalább is szerintem az osztozkodást meg lehet tanulni egy barátnővel is, nálam inkább az a baj, hogy a szüleim mindent megcsináltak, ezért egyáltalán nem vagyok önálló, ez pedig csúnyán vissza fog ütni, mikor elmegyek itthonról......
2010. jún. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
74%
Én egyke akarok lenni:) Vannak jó és rossz tapasztalataim egyaránt. A vőlegényem egy tünemény, de az unokatesóm az a bizonyos érv az abortusz mellet...
2010. jún. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

1-ke vagyok... És kicsit önző. De beképzelt nem...

És nem szeretem, ha nem az van amit én akarok... =/

2010. jún. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!