Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a véleményed az egykékről?

Mi a véleményed az egykékről?

Figyelt kérdés
2010. jún. 6. 20:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%
Biza én is az vagyok. :)
2010. jún. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%
Egyke vagyok, de roppant jó a véleményem magamról. (na jó, most hazudtam :D)
2010. jún. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is az vagyok, és őszinte leszek:

Eleinte úgy véltem, hogy rohadtul jó, hogy nincs testvérem, elvégre nem kell megosztanom senkivel a kajámat, a pénzemet, szobámat. Aztán rájöttem, hogy nem volna rossz egy velem egykorú, esetleg pár évvel idősebb, akár fiatalabb testvér, mert egyedül érzem magam, és nem tudok senkivel beszélgetni. Ha felnövök, és neadj Isten anyagi problémáim lesznek, senkire nem fogok tudni számítani, ha szüleim már nem lesznek. Egy testvér (ha jó a viszonyotok) nagyon-nagyon nagy segítség lehet az életben.

2010. jún. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
62%

vannak egyke ismerőseim és nagyon nem bírom őket. irigyek, önzőek és még sorolhatnám.

én hála istennek nem vagyok egyke, két öcsém van :)

2010. jún. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
34%
Legtöbbjük irígy önző nagyképű beképzelt.....
2010. jún. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
57%

később fejlődnek ha nincs nagytesójuk:)

én nem vagyok 1-ke van 1 öcsém:)

2010. jún. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Én egyke vagyok. Soha eddig nem mondták rám, hogy önző, vagy irigy lennék. Mondjuk van egy unokatestvérem, velem egyidős, szinte úgy nőttünk fel, mint a testvérek. Szinte mindig együtt lógtunk, olyan volt, mintha a bátyám lett volna.

22/L

2010. jún. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is egyke vagyok de mindig szerettem volna testvért :(

Abban biztos van valami, hogy mi önzőbbek vagyok és nehezebben megy az osztozkodás (Mert hogy is tanultuk volna meg?)

2010. jún. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Picit önzőek.
2010. jún. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak a kettőpirosokról van véleményem:-) nekem van tesóm,sz..r ilyet mondani de néha jobban szeretném ha egyke lennék,mert nem idegesítene...
2010. jún. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!