Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Valaki tud, kérem segítsen!...

Valaki tud, kérem segítsen! Nem találom a választ. Talán te?! A kiegészítésnél található, a történet tömören.

Figyelt kérdés
Segítség kell! Van egy nő, akit nagyon megkedveltem. A napokban, közölte velem élete történetét. Hogy nem kapott szeretetet a szüleitöl, sőt. és, rengeteg fájdalmáról regélt még. A drogokba menekült, és úgy gondolja, nincs helye ebben a világban. Annyira makacs, hogy a segítséget, nem fogadja el, és nem akar terhelni a gondjaival. Én, eldöntöttem, hogy a fénybe vezérlem a sötétből. De hogyan kezdjem el? Bármely segítséget nyújtottam neki, elitasította! Hogy törjem fel, ezt a pajzsot?!bàr, ennél több fájdalma van, de regélhetn naphosszat...

2018. febr. 12. 22:25
 1/3 anonim válasza:
Vàlj eggyé a lány fáldalmaival.meséld neki azt hogy kicsinek majdnem agyonvertek sanyargattak téged is.ne mond neki hogy segíteni akarsz mert elutasítja a szánalmat.vagy esetleg privátba küld el a számát s beszélgetek vele én is ha szeretnéd
2018. febr. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 timarim01 válasza:

Én nagyon sokáig folyton a megmentő szerepét játszottam az életemben. Viszont rájöttem, hogy olyat nem tudsz megmenteni, aki nem akarja, hogy megmentsék. És lehet, hogy ez most kegyetlenül hangzik, de ha ő ennyire ellenáll, akkor nem választana se terápiát, se kezelést, se segítséget. Minél jobban fogod erőltetni a dolgot, annál jobban el fog zárkózni.


Amikor vele vagy, képzeld el, ahogy nyitsz egy teljesen más energiamezőt magatoknak, ahol mindketten semlegesek vagytok, senki nem akar megmenteni senkit, és el tudod fogadni, hogy mindkettőtöknek az az energia fog áramolni, ami nektek a legtöbb fejlődést / segítséget jelenti. Ezt kicsit bonyolult így elmondani, mert megélve teljesen más.

Ahogy érzem, meg tudod csinálni, de ahhoz ki kell lépned a megmentő szerepéből, mert azzal, hogy őt "áldozatnak" tekinted, csak ezt a szerepet fogod nála erősíteni, és pont az ellentétét éred el, mint amit szeretnél.

2018. márc. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Jánosi Kevin válasza:
Szerintem próbáld meg elérni hogy te legyél az aki szeretetet ad neki. Próbálj humoros lenni vele és mindent megtenni hogy elfelejtse a fájdalmait. Aztán mikor ez megvan hívd el valahová. Nálam is volt ilyen. Nekem ez bevált. Egy próbát megér nem?
2019. júl. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!