Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha egy történetben ti alakítan...

Ha egy történetben ti alakítanátok a főgonoszt, mit akarnátok elérni?

Figyelt kérdés
Olyan sablonos, hogy a főgonosz mindig csak le akarja igázni a világot, nem? :D Kíváncsi vagyok ti mit tennétek.

2017. jún. 15. 19:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Halál az expasikra!
2017. jún. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én azokat a főgonoszokat nem értem meg, akik a világot el akarják pusztítani saját magukkal együtt...


Én szó szerint beszaratnám azokat az embereket akiket csak akarok XD

2017. jún. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem leigázni. Uralni! Mi másért lenne bárki főgonosz?
2017. jún. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket, a #3-asnak pedig - De most képzeld el, ott a nagy hatalmad, amivel csak piszkálni tudod az orrodat, mert semmi ellenfeled... Totál unalom lenne egy idő után :D Ha meg mindenkit elpusztít, ugyanez.
2017. jún. 15. 21:28
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mint a Kalandra fel!-ből a Jégkirály, hercegnőket rabolnék el, hogy feleségül vegyem őket:D
2017. jún. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok egy szent, de ebbe most nehéz volt belegondolnom. :D Szerintem, én valami badass bosszúálló lennék (mert valaki kinyírta a tesóm, fiúm, családom, népem), lenne valami szupererőm, defektem, és anime módra, szanaszét lőném azt, aki szerintem felelős a dologért, meg aki rosszkor van rossz helyen. Aztán, valószínűleg, miután elgurul a gyógyszerem, és tömegesen írtom az embereket, lelőnek, vagy ilyesmi.:D


Valami ilyen aláfestő zenére tolnám

https://www.youtube.com/watch?v=hPVZgdxFxAo&index=10&list=LL..


Amúgy nekem tetszik az a vonal is, amiben a főgonosz összepajtizik a többi rossz emberrel, korrupt politikussal, üzletemberrel, gyilkossal, meghívja őket egy partyra, majd kiderül, hogy nem is gonosz, mikor rájuk robbantja a kócerájt. :D

2017. jún. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit most én is csalódtam magamban, mert végiggondoltam és elég unalmas főgonosz lennék. Nekem nem lenne unalmas - vagyis az, ha uralhatnám a világot - mert ugye azt tehetnék amit csak akarok, de történetnek elég lapos lenne az egész. Olyasmit biztos megjátszanék, hogy váratlanul fordított napokat hirdetnék, vagy egy hónapra berekeszteném mindenki hozzáférhetőségét a pénzéhez és összekeverném a fizetéseket. Azt hiszem inkább csak kicsiben szemétkednék ha épp ahhoz lenne kedvem. Ahhoz szokott lenni így alapból is.
2017. jún. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#4 miért lenne unalmas, ha mindent megtehetnél, mindent megkaphatnál büntetés nélkül?
2017. jún. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én utálnám ha csak lennék és meg se lehetne egyszer se fékezni, nem lenne ellenfelem, nem lenne semmi ami miatt érdemes lenne gonosz dolgokat csinálni... Szóval ne legyen azért teljhatalmam :D
2017. jún. 17. 11:52
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is le akarnám igázni a világot!!! :D


Unalmas ember vagyok...

2020. aug. 30. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!