Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szeretnék a része lenni...

Szeretnék a része lenni valami hasznosnak. Hogy tehetem meg?

Figyelt kérdés

Szeretnék a része lenni valaminek ami nagyobb mint én. Egy olyan célt keresek ami mögé rendelhetek minden mást. Ami túlnő rajtam.

Járok suliba, dolgozom és lógok haverokkal. Vannak nagyon jó barátaim és jó suliba járok. A munkámat is imádom. De nem érzem, hogy ez elég lenne. Ez mind csak rólam szól. Része akarok lenne valaminek ami más embereknek is fontos. Talán vezető szerepet is vállalnék. Érzett valaki már hasonlót? Mit tegyek? Ha mérnök lennék(ez a terv) akkor milyen lehetőségem lenne ilyesmihez?

Köszönök minden jóindulatú választ.


18F



2018. febr. 17. 12:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A legegyszerűbb módja, hogyha önkéntesként jelentkezel valmailyen szervezetben ami embereken segít, ez az amit hirtelen el tudnék képzelni...ahogy éled az életed és egyre több ismerősöd lesz, idővel több lehetőség fog megjelenni ami megadja a lehetőséget erre, és rajtad múlik majd hogy kihasználod-e.
2018. febr. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vagy adományozz dolgokat. Vannak már ilyen helyek, ahol lehet.
2018. febr. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!