Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nem történt velem sok vicces...

Nem történt velem sok vicces történet, amik meg igen, azokat rég elfelejtettem, így nem lehet egy aranyos lánnyal összejönni nem igaz?

Figyelt kérdés

Eleve félénk, gátlásos vagyok, nem tudok ismerkedni, egyszerűen nem tudok mit mondani, még a barátaimmal sem tudok életképesen beszélgetni. 23 évesen még szűz vagyok, még csak nem is csókolóztam soha.

Egyszer egy osztálytársnőm elhívott hozzájuk, mert a testvérének tetszettem az osztályképről, de olyan hülye voltam, hogy képet nem kértem róla, és kiderült, hogy nem az esetem, amit nem mertem megmondani neki, hanem azt mondtam, hogy még nem akarok barátnőt (18 éves voltam)

Meg nem mertem egyértelműen megmondani neki, hogy nem érdekel,ne hívogasson, persze burkoltan. Hanem gondolom csak látta, hogy nem akarok semmit tényleg egy idő után, aztán többet nem hívott. Mindíg igérgettem, hogy ja megyek, ha hívtak buliba, azt nem mentem. Tehát ekkora nyomorék vagyok, tudtok segíteni?


2010. jún. 9. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Menj egy ribanc kinézetű lányhoz a plázában oda, és kérdezd meg tőle nem akar e veled vásárolgatni. Aztán kb fél óra vásárlás után ha már vettél is neki valamit, mondd neki hogymostmár leszophat.
2010. jún. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

szia én egy is 23 éves vagyok és lány.

lehet egy kérdésem? jóképű vagy?.:-)

lehet azért is nehéz az ismerkedés bár a külső nem számít a belső a lényeg,,de hát mégis csak számít vmit

azért egyszer csak el kell kezdeni ha csak otthon kuksolsz akkor biztos nem ismersz meg egy lány se soha, most jön a nyár használd ki

2010. jún. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

akkor találd fel magad mond h most csak hasamraütve példának okáért:



Velem nem történik sok jó dolog de egyszer találkoztam egy gyönyörü lányal akibe teljesen beleszerettem



és közben folyamatosan nézed ha nem veszi az adást akkor foyltasd



és remélem megadja a telefonszámát....

2010. jún. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ne csak külsőre gyúrj, légy őszintébb magaddal és másokkal is, és ahogy jönnek majd a tapasztalatok, ha csak szép lassan is, kialakulnak az udvarlással kapcsolatos elveid, vagy az eddigiek bizonyosságot nyernek, netán változnak. Az önbizalmad ezektől és bizonyos élményektől szépen lassan megjön =) Sokszor nem az lesz a mérvadó, mit tudsz mesélni nekik, hanem hogy éppen az együtt töltött időt mivel tudod színesebbé tenni, amiről majd szívesen mesélhetsz később másoknak. Belefér egy kis hülyülés, néha le lehet menni gyerekbe, olyankor a másik fél is egy kicsit elengedi magát, és megszabadultok mindketten egy csomó feszkótól. Ez mindenkiben megvan, még nem találkoztam olyan konzervatív lánnyal, aki csak fapofát vág egész nap =) Nem mondom, hogy elkéstél, én 19 évesen kezdtem, jelenleg 23 vagyok, és ha volt is néhány pofás ami anno még nagyon fájt, hiányukban nem juthattam volna előrébb. Merj lépni, mert ha bezárkózol, csak a saját időd húzod és ne a kudarcra gondolj, hanem arra, hogy a későbbiekben nagyon jól jön még a tapasztalat. Az egyetlen dolog, amire ügyelj, hogy válogasd meg a kiszemeltjeidet, és olyat célozz meg, akire tényleg vágysz, ne olyanokat, akiknek az egyetlen előnyük a szemedben, hogy "szabad a pálya", mert akkor csak rossz tapasztalataid lesznek, és leragadhatsz a beletörődés szintjén. Nem jut eszembe végszó, amíg fennáll a jelen helyzeted, ide írhatsz =)
2010. jún. 10. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kössz a válaszokat
2010. jún. 10. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!