Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
Már elég régóta látom hogy másabbul gondolkozom mint más ,valmiért nem nagyon érzek érzelmeket ,nem érzem át hogy milyen egy szerelem sőt el se tudnám magam képzelni magam egy kapcsolatba ,volt már barátnőm de az is csak azért volt mert eljátszottam a vicces jófej gyereket ,és azért mert ez a szokás hogy az ember csajozik és keres magának valakit de nem érzem át h ez miért jó ,ha ad bekem valaki valamit nem érzem azt h gondolt rám csak h remek még egy lommal több ,de valamiért boldoggá tesz ha segitek valakinek vagy adok neki valamit és látom h emiatt boldog vagy örül olyan mintha egy mintha egy szebb világot látna , de én ezt nem érzem át ha én boldog vagyok mégse mosolygok csak belül érzem kívülre nem jut el a reakció de attól még érzem ,nem érzem át egy veszekedést sem 20 perc eltelik egy veszekedés után és ha hozzám szól akivek veszekedtem úgy beszélek vele mintha nem is emlékeznék arra mi történt ,egyedül ami komolyabb érzelmet tud kiváltani belőlem az egy anime ,már egy animés képre ránézek már akkor érzem azt a pillanatot ami a képen van de ott se nagyon mutatok külső reakciót és ez már nagyon régóta van így ,nem tudom h miert nem érzek úgy mint más emberek.

2018. febr. 28. 15:24
 1/3 anonim válasza:
Nincs veled semmi baj szerintem. Azt mondod, hogy az boldoggá tesz, hogyha adsz valakinek valamit, vagy segítesz neki. És azt is mondod, hogy ez belül jó érzés. Akkor szerintem próbáld kisugározni ezt az érzést, hogy ő is érezze, hogy ez neked jó (ez leírva nyomin néz ki, de amúgy a lényeg remélem érthető😄)
2018. febr. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ezzel csak az a gond hogy szinte nem is nagyon mosolygok csak a szokásos normál semmi reakciot mutat az arcom
2018. febr. 28. 22:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Tinik között gyakori jelenség. Kinövöd, ne félj.
2018. márc. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!