Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek pánikbetegségről...

Szerintetek pánikbetegségről lehet szò?

Figyelt kérdés

Kisebb koromban pánikbeteg voltam , de akkor nem volt durva.

Az elmult honapokban nagyon sokat stresszeltem a suli miatt meg magánéletben is voltam gondok, a lényeg hogy naponta többször is erős légszomjam van, es amint arra gondolok h megfulladok meg rosszabb lesz majd egyre rosszabbul leszek ugy erzem hogy a szivem ezerrel ver van hogy annyira remegek hogy szinte mozdulni sem tudok..

Barmiylen kis stressz helyzet er egybol oylan rosszul leszek hogy el tudnek ajulni?

Szervi gond lehet vagy ez teljesen lelki?



2018. márc. 10. 21:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Tüneteidből kiindulva inkább lelki problémákra gondolnék, de azért azt javasolnám, hogy keresd fel háziorvosod, neki is mondd el ezeket és ő majd, ha szükségesnek érzi, elküld vizsgálatokra. A helyedben nem a gyakori kérdések oldalra bíznám e probléma okának kiderítését.
2018. márc. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszodat, a heten megyek orvoshoz csak kivancsisagbol irtam ki hatha valaki van hasonlo helyzetben :)
2018. márc. 10. 22:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!