Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Valószínűleg pszichopata...

Valószínűleg pszichopata vagyok, legalábbis a hajlam megvan rá. Jól sejtem? Normális ember ugye nem álmodik ilyet?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam az éjjel, hogy újra 11-12 éves vagy, és még a régi házunkban éltünk. A középsó szobában volt egy hűtőszekrény és nem tudom, hogy miért miért sem, de fogtam egy kést és elvágtam a cicánk nyakát, utána pedig néztem. Amire még emlékszem, hogy utána hogy és hova rejtettem el a "bűnjeleket" a véres ruhákat és a kést, hova rejtettem el. A szüleim keresték utána a cicát én meg közben segítettem keresni, hogy le ne bukjak, és majdnem megtalálták a véres ruhát, de fogtam és eldugtam egy másik helyre. Nem tudom, miért álmodtam ezt, nagyon részletes álom volt a környezet nagyjából stimmelt az akkori valósághoz. Olyan szinten, hogy ugyan azok a bútorok pl ugyan ott voltak ahol akkor. Ennek igazából nem is voltam tudatában, de reggel mikor felébredtem nem voltam bizonyos abban, hogy ez csak álom volt-e vagy tényleg megtörtént eset, rossz érzésem volt.. Majd visszaaludtam picit még, de akkor már mikor megint felkeltem megbizonyosodtam róla, hogy tényleg csak álom volt.


20+/F


2018. márc. 14. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy álom miatt senki sem lesz pszichopata.
2018. márc. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És végül hova ástad el a macskátokat?
2018. márc. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én egyszer azt álmodtam, hogy zombiapokalipszis van. Kellett kaja, de nem mertem kímenni csak úgy, így kiköszörültem a másfélkezes karom (azt ne kérdezd hogyan volt áram). Jól is tettem, mert ahogy kiléte, meg támadott a bezombult postás, akinek lányos zavaromban azzal a lendülettel le is btam a fejét és láss csodát az exem volt, aki nem postás és amúgy az ország másik végén lakik. Csak egy álom volt.... De ez miért párkapcsolati kérdés? Mert az enyém még Csak csak :D

31/f

2018. márc. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem emlékszem, hogy elástam volna.
2018. márc. 14. 18:29
 5/5 anonim ***** válasza:
A cicával milyen a kapcsolatod?
2019. szept. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!