Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nemi erőszaknak minősül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nemi erőszaknak minősül?

Figyelt kérdés
Ha a barátommal összevesztünk, és szakított, kiakart tenni a lakásból, de azt mondta ha ezt meg azt csinálom maradhatok ( itt szexuális szolgáltatásra gondolok) akkor az erőszak? Én megcsináltam, de nagyon élveztem is, persze mondtam, hogy ne, stb..Viszont ő komolyan gondolta, és élvezte, hogy ki vagyok szolgáltatva... De azért valódi ellenálást nem mutattam, inkább beleegyeztem, de tetszett titokban, hogy ezt csinálja, mert felizgatott.. Akkor ez most erőszaknak minősül, vagy mégis minek?

2018. febr. 24. 07:16
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
95%

Annak minősül, hogy qrtatok egy jót.

31/f

2018. febr. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
90%

Elmebetegek vagytok! Ki akart pakolni a fickód, te meg visszaszoltad magad és még tetszett is!


Egyébként ez nem szexuális erőszak!


(197. § (1) Szexuális erőszakot követ el, és bűntett miatt két évtől nyolc évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő, aki


a) a szexuális kényszerítést erőszakkal, illetve az élet vagy a testi épség elleni közvetlen fenyegetéssel követi el,


b) más védekezésre vagy akaratnyilvánításra képtelen állapotát szexuális cselekményre használja fel.


(2) Szexuális erőszakot követ el az is, és öt évtől tíz évig terjedő szabadságvesztés büntetéssel büntetendő, aki tizenkettedik életévét be nem töltött személlyel szexuális cselekményt végez vagy végeztet.)

2018. febr. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
91%

*visszaszoptad magad


Ez egy ajánlat volt, gondolom a pasid kíváncsi volt mennyire becsülöd magad!

2018. febr. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 A kérdező kommentje:
igen, de az egy dolog, hogy én nem vettem véresen komolyan... mert tetszett a helyzet... de ha ő véresen komolyan gondolja, akkor lényegében erőszak.. nem mintha fel akarnám jelenteni, mert szeretem, meg nem bántott ( más valószínűleg ezt bántásnak fogná fel, de velem valami ezek szerint nem stimmel) egyszerűen kíváncsi voltam, hogy ez vajon mi. Mert halottam olyat is, hogy nem ritka az ha valakit megerőszakolnak, az elélvez.. De attól az ugyanúgy erőszak..
2018. febr. 24. 07:35
 5/55 anonim ***** válasza:
91%

1-es sírok 😂😂😂

De igazad van...

2018. febr. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
91%
Nézd, cicamica! Ha belegyeztél ebbe, márpedig te beleegyeztél, anélkül, hogy megfenyegettek vagy kényszerítettek volna, az kizárja a bűncselekmény megvalósulását!
2018. febr. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Ha véresen komolyan gondolja, is látta rajtad, hogy élvezed.
2018. febr. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
92%
Mitől lenne erőszak? Inkább prostitúció, ha a lakhatásért kefélsz.
2018. febr. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
94%

Az az erőszak te szerencsétlen, ami akaratod ellenére a kényszerítéseddel történik. A hozzáállásod miatt ez csak szerepjáték. Ha azt mondtad volna, hogy akkor pá, ő meg beránt a szobába és leqr, (amit nem akarsz) akkor az erőszak.

31/f

2018. febr. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem erőszak. Ez egy üzleti megállapodás. Erőszak az, ha nem kérdez, hanem neked ront.
2018. febr. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!