Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy (hip hop) táncos segítene?...

Egy (hip hop) táncos segítene? Fontos, de más is segíthetne

Figyelt kérdés

1.Megtetszett az elegáns stílus.Viszont megláttam a elegánssportos stílust és írnátok hogy milyen ruhákat vegyek? Pl levi's polo stb stb..

2.Lassan 3 éve járok versenyszerűen hip hop táncra,ezt nagyon sok tanárom tudja és osztályársam de valahogyan nem vesznek komolyan,nem tudom leírni hogy hogyan,egyszerűen nem tudják hogy mennyit dolgozok vele stb..mit tegyek?13/l

????????



2018. márc. 18. 17:08
 1/2 anonim ***** válasza:

A második kérdésre szeretnék válaszolni.

Nem lehet semmit csinálni, hogy komolyan vegyenek. Az a probléma, hogy manapság nagyon sokan táncolnak és a legtöbben viszonylag alacsonyabb szinten csak hobbiként, így a köztudatban a járok táncolni dolog úgy él, hogy de aranyos a gyerek eljár ugrálgatni heti kétszer.

Én is tapasztalom ezt. Én 13 éve táncolok balett, sztepp, jazz stílusokban és sokszor én is ezt a reakciót kapom. Egy komoly gazdasági egyetemre járok, mert nem vettek fel táncművészetire és bárkinek elmesélem, hogy oda készültem mindig furán néz, hogy mi a jó abban, így is táncolgathatok hobbiként, vagy esetleg azt mondja koncentráljak az egyetemre abból legalább lesz valami. (Én azért idén is felvételizem táncművészetire :D)

Szóval szerintem ha bizonygatod, hogy ez egy komoly dolog nem fogsz vele változást elérni. Esetleg még az működhet, ha komolyabb versenyeredményeket 'véletlenül' elmondasz vagy ha van a suliban valamilyen tehetségkutató oda jelentkezel egy koreoval.

2018. márc. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én is a másodikra válaszolnék.

Én 4 éve csinálom versenyszerűen a hip-hop-ot és sokáig nekem sem vették komolyan ezt az egészet. Látták a neten, hogy jé megint voltak versenyen, jé most nyertek is stb.

Engem kb. olyan 17-18 évesen kezdtek el komolyan venni, de előtte pont ugyanolyan volt a helyzetem, mint neked. Valamiért azt gondolják az emberek, hogy a hip-hop az csak ilyen kis tingli tangli tánc, mikor tényleg marha sok munka van benne.

Én azt tudom mondani, hogy az ő bajuk, hogyha nem látják ezt. Csak folytasd, mert szereted és fejlődj még tovább (mert mindig van hova), amikor pedig olyan emberek közé kerülsz, akik értékelni tudják ezt, akkor majd meglesz az elismerés is hozzá. :)

2018. máj. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!