Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, hogy rájöjjek a...

Simogacica kérdése:

Mit tegyek, hogy rájöjjek a depresszióm okára?

Figyelt kérdés
Jó ideje depressziós vagyok, szakemberhez is járok, gyógyszert is szedek. Mégis úgy érzem, hogy semmi nem változott, és nem is fog, amíg nem tudom minek kéne változnia pontosan. Hogyan jöhetnék rá, mitől lettem depressziós?

2018. márc. 19. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
A gyógyszer nem vezet sehova. Rendkívül káros hatással van a memóriára.
2018. márc. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sulyos depresszióval szenvedtem évekig!Most is valamilyen szinten,de ennek megvan az oka.

Ha szeretnél velem beszélgetni irj rám nyugodtan!

f23

2018. márc. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
A gyógyszerektől csak megbolondulsz.
2018. márc. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A gyógyszer soha nem segít, soha! Ami segít:1

1. Új hobbi, új közösség és barátok, új CÉLOK kitűzése. Amikor épp nem csinálod még bevillanhat a depresszió de jelentősen fokozatosan elmúlik nekem is így volt.

2. Napfény: Március van tessék kimenni minden nap 3 órát sétálni az erdőben, meglátod segít.

Nekem ennyi elég volt.

2018. márc. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem hiszek a gyógyszeres kezelésben, mert azt, ami kiváltja a depressziót, azt nem szünteti meg, csak elnyomja. Viszont az elhagyását se javaslom szakember nélkül. Járj tovább szakemberhez és beszélgess vele őszintén, sokat tud az is segíteni. De nézz mélyen magadba és írd fel egy papírra az összes sérelmedet (pl csúfoltak az oviban, anyu/apu alkesz volt és vert otthon, szóval az ilyeneket) aztán azt is beszéljétek meg. A depresszió nem egy létező betegség. Mármint igen létezik, de nem baktérium okozza, nem olyan amit el tudsz valakitől kapni ha az rád tüsszent. Ezt magunknak generáljuk akaratlanul. Ez a mentális egészségünk megbetegedése. Szeresd magad.
2018. márc. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!