Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek a depresszióm ellen?

Mit tegyek a depresszióm ellen?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy elég dagadt vagyok (100 kg kb, lány létemre) viszont ez valószínűleg azért van mert lehet cukorbeteg vagyok (elvégre amikor anyám terhes volt velem, akkor nem tudott a cukorbetegségéről, és csoda hogy túléltem). Emiatt az iskolában is folyton fókának, bálnának, disznónak hívnak, és ki is közösítenek. Aztán még ők lesznek a dühösek hogyha nem akarok osztálykirándulásra. Na meg elég beteges is vagyok 5. osztály óta.. egyszer 1 hétig hiányoztam, aztán egyből dolgozatot írattak velem, nem törődve a dologgal. 3 napja halt meg a nagyapám na meg aztán kiderült hogy öcsém lesz. Tudom hogy most mindenki le fog hurrogni,de én 13 évesen már öngyilkosságon is gondolkoztam, de mindig összeszűkült a torkom, és majdnem elsírtam magam. (Amúgy utólag az is rátett hogy eladták a kutyámat egy kevés pénzért nem is tudom milyen embereknek, így azóta még zárkózottabb lettem)
2016. dec. 15. 17:14
 1/2 A kérdező kommentje:
akarok menni*
2016. dec. 15. 17:15
 2/2 anonim ***** válasza:
Pszichológushoz menjél, ő tud segíteni.
2016. dec. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!