Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudom mi van a halál...

Nem tudom mi van a halál után, félek tőle és nem tudom hogy mi van utána?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi van a halál után, félek tőle és nem tudom azt egyszerűen felfogni, elképzelni, hogy a halálom után teljesen megszűnnék, hogy többé nem gondolkodnék, hogy többé nem értelmeznék semmit, nem tudom ti hogy vagytok vele de szerintetek ez nem így van?
2018. márc. 21. 19:52
 1/7 A kérdező kommentje:
Valahova csak kell jussunk halálunk után,ahol gobdolkodunk,"élünk".
2018. márc. 21. 19:53
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha teljesen megszűnnénk "semmisé" válnánk akkor jelenünk sem lenne vagyis valaminek kell lennie olyan nincs hogy semmi.Én személy szerint inkább kíváncsi vagyok ezzel kapcsolatban mint sem félek:)
2018. márc. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van és igazából én is kívancsi vagyok de azért meg is ijeszt kicsit ez a dolog. :)
2018. márc. 21. 20:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Én ha félek a haláltól arra gondolok: Nem fog fájni és arra, hogy Szeretem a szeretteimet. Hiszen utána gondolatok sincsenek (elméletileg)
2018. márc. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De figyelj,ha nem lesznek gondolatok,akkor elméletileg most mi nem is élünk,valami muszáj legyen aztán.
2018. márc. 22. 07:00
 6/7 anonim válasza:
Az ego-d fél a haláltól és valójában minden ismeretlentől.Mi érdekel?
2018. márc. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A megsemmisüléstől félsz, de megnyugtatlak, nem létezik teljes megsemmisülés. A halál utáni életről, lehetőségekről különböző elképzelések élnek. Más a keleti és más a nyugati felfogás. Ha érdekel a téma, olvasd el a Tibeti halottaskönyvet, valamint javaslom, mélyedj el az emberiség Hagyományaiban.
2018. jún. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!