Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Sokaknak beteg vagyok, valoban...

Sokaknak beteg vagyok, valoban az lennen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mielott leirnam, kerlek ha trollkodni szeretnel, ne most tedd mert ez tenyleg komoly dolog szamomra. Az elmult evekben szinte csak rossz dolgok tortentek velem, regota erzem ugy, es az emberek ala is tamasztjak ezt hogy en semmi es senki vagyok, akire ra lehet taposni, ki lehet hasznalni, akibe bele lehet rugni. Meg ha ki is keri maganan, felemeli a hangjat. Nagyon regota van bennem a halal gondolata, milyen lehet, mit ereznek es egy ideig feltem is megantol hogy mi van ha csinalok magammal valamit? Aztan telt az ido es mar nem felek, ha a halalra gondolok akkor nyugodt vagyok. Elterveztem mindent, hol, hogyan, mit hagyok hatra. Viszont most jon az ami miatt felteszem a kerdest. Szamomra egy ember van aki fontos es szeret az pedig az edesanyam, nem akarom hogy a gyereke sirja felett alljon. Egy darabig ez adott erot de ez sem ment sokaig, most mar eljutottam egy olyan szintre ahol mar nincs vissza ut. Ha az elethez van joga az embernek, a halalhoz miert nincs? Miert kapja meg a hozzam hasonlo cipoben jaro emberek hogy konyebb elmenekulni a gondok elol? En ugy erzem hogy nem ide valo vagyok, egyszeruen nem kene itt lennem.

2018. márc. 27. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolj bele hány ember adná az életét a tiedért, szegények, olyanok akik elvesztették a lábukat...meg kell becsülni, na meg egy pszchiológushoz is menj el, az segít sokat majd
2018. márc. 28. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez tényleg betegség, amiben szenvedsz.

Ha szeretnél meggyógyulni belőle, akkor pszichológushoz kell menned.

2018. márc. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, ezt is hallottam hogy masok, de engem nem nyugtat meg hogy masnak rosszabb. Nem tartom magam hulyenek, vagy is olyan nagyon hulyenek. Tudom hogy vannak akik rosszabb korulmenyek kozott elnek de ennek a tudata miert kene megnyugtatnia? Ahogy irtam, az elethez van joga az emberhez, ok latnak vagy akarnak latni szepet is de a halahoz is joga van az embernek, nem igaz? Voltam mar pszihologusnal, igazabol nem segitett, letudta annyival hogy nincs ez igy jol es kb ennyi. Szoval szamomra ez a lehetoseg megbukott.
2018. márc. 28. 13:51
 4/6 anonim ***** válasza:

Másik pszichológus?

Tudod: nem biztos, hogy az első bejön.

2018. márc. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem csak egynel voltam. Kettonel szemelyesen, egynel online tanacsadast kertem. Egyik sem tudott ertelmes dolgot mondani.
2018. márc. 28. 16:17
 6/6 anonim válasza:
Nem tudom hány éves vagy, de én 16 és már én is gondolkodtam azon, hogy miért is vagyok itt. Valahogy mindig ott lyukadok ki, hogy lehet hogy van halál, de azon gondolkozni hogy mikor fogod megtapasztalni, addig annyi idő megy el, hogy már elfelejted milyen is az élet. Szerintem addig élvezd, amíg tudod.
2018. márc. 29. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!