Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehet hogy beteg vagyok és...

Alexics15 kérdése:

Lehet hogy beteg vagyok és senki nem veszi észre?

Figyelt kérdés

Szoval voltam már laborba és kivizsgálásokon. Semmit nem találtak minden negatív lett szó szerint tökéletes. A baj az hogy ha emberek közé megyek furán kezdem érezni magamat. Félek remegek alig kapok levegőt azt érzem elfogok ájulni gyenge vagyok. Az a legrosszabb hogy ez a suliban órákon jelentkezik. Mindig az lebeg a szemem előtt hogy rosszul leszek vagy én már nem leszek. Nagyon félek szóyzerint halálfélelembe élek. Egyedül is félek maradni de sehova nem akarok menni. Elvesztettem az érdeklődésem. Nem csinálok és nem akarok semmit csinálni. Egész nap vagy az ágyamon vagy a székemben üdögelek. Nézek ki a fejemből és állandóan gondolkodom hogy miért velem történt meg ez az egész ? Mit vétettem ? Senkinek soha nem ártottam inkább csak nekem ártottak. A szemem is furán szokott fájni reggelente homályosan látok és a legrosszabb ha ideges vagyok és agyalok valamin. Akkor zsibbadást érzek a bal karomban fulladást érzek és remegek szószerint attól félek rosszul leszek.

Addig is eljutottam hogy nem törődök magammal. Nem akarok semmit. Lassan úgy nézek ki mint egy csontkollekció ! Úgy fogytam hogy nem ete normálisan. A nali 5 étkezés helyett csak 2-szer eszek mert fogyozik mindenki a szalagavatóra. Azon pedig nem táncolhatok a lábam miatt . Vissza akarom kapni a régi normális életemet vagy mit csináljak ?



2017. szept. 29. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Pszichológushoz menjél.

Ha már voltál, akkor másikhoz.

2017. szept. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Inkább pszichiáterhez.
2017. szept. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hello ! Szerintem keress fel egy pszichológus T. Ez nem fizikai, hanem mentális eredetű betegség , ha jól tudom,akkor pánik betegség , amit lehet kezelni .
2020. máj. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!