Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért használ ki mindenki?

Miért használ ki mindenki?

Figyelt kérdés

21/L

Elegem van mindenkiből,akárhányszor összebarátkozok egy másik lánnyal,egy idő után azt veszem észre,hogy ha pl.:elmegyünk vásárolni,én vegyek ezt meg azt neki,aztán meg ha nekem kell valami kölcsönbe,persze hogy nincs.

Aztán ha felhozom hogy "bezzeg én vettem neked",még ők vannak megsértődve.

Undorító dolog...és nemegyszer fordult már elő!

Nem bízok már senkiben sem,de nagyon szar egyedül lenni.


2010. jún. 11. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Üdvözöllek a klubban... Te is saját szemeddel láthatod, hogy a

pénztől mindenki megvadul. Annyit tudsz csinálni, hogy senkinek nem adsz kölcsön, akkor se, ha barátnőről van szó.

2010. jún. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ebben egyetértek.

De ha egyszer tudják,hogy "nem vagyok milliomos" és mégis csinálják.Nem tudom őket megérteni.

És én pont az ilyeneket szúrom ki.

Az a baj velem,hogy nem nagyon tudok nemet mondani,de megpróbálom egy kicsit megerőltetni magam. :)

Köszönöm.

2010. jún. 11. 14:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Szijja! Ha ilyen helyzetbe kerülsz, szerintem mond el, hogy: nem, mert nem ismerlek annyira és nem vagyok benne biztos, hogy visszaadod nekem.


Ha erre a mondatra úgy reagál ahogy nem kéne, akkor hagyd a francba. Nem barát.


Ha pedig mégis olyan a helyzet, hogy "megesik rajta a szíved" szabj meg neki egy határidőt. Mondjuk: Te figyelj, oké, odaadom de ha ez úgy neked is jó, akkor jövőhéten hívj meg egy kajára, vagy italra vagy akármire ami fedezi. Ez még arra is jó, hogy közelebbi barátságba kerülhettek.

2010. jún. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Téged valóban elég szerencsétlenül hoz össze a sors az emberekkel. Nekem van egy-két olyan ismerősöm, akiknek egyszerűen nem bírom visszaadni a tartozást, akárhogy próbálom. :)
2010. jún. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!