Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem akarok tanulni, mi tévő...

Nem akarok tanulni, mi tévő legyek? 15/F

Figyelt kérdés
Már általánosban is utáltam bejárni/tanulni és most kilencedikes vagyok és mégjobban undorodok/rosszul vagyok az egésztől, még soha nem buktam meg de mindig a szélén álltam. Egyszer voltam diákmunkán élelmiszerüzletben árufeltöltőként 14 évesen, és életem legszebb 1 hónapja volt, nem kellett tanulnom, új embereket ismertem meg (szerencsére könnyen ismerkedek), nem otthon poshadtam, és még pénzt is kaptam érte (125'000Ft.) De mivel csak 15 éves vagyok és a szüleim "megölnek" ha nem tanulok ezért mit kellene tennem hogy dolgozhassak?
2018. ápr. 3. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbáld ki hogy olyant tanulsz ami érdekel hidd el mindjárt nem lennél halálodon hanem élveznéd.
2018. ápr. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kukorika ***** válasza:
Ha már eddig bírtad, akkor mi az a 3 év még? Hülye nem vagy mert csak nem buktál meg soha... Tehát ezt a szintet tartsd, és közben szabadidődet próbáld nagyon kiélvezni, kárpótolni magad a napközbeni szenvedésért, hidd el a diákok legalább 70% pont ugyanígy van ezzel, mert megéri, mert megértik, hogy hülyének, tanulatlannak maradni még rosszabb hosszú távon és még jobban megszívod... inkább szívj még röpke 3 évecskét tanuld meg a szakmát amit tanulsz profin vagy ha csak gimibe jársz, akkor addigra válaszd ki mi IGAZÁN a szenvedélyed, ami lázba hoz, amiért szívesen dolgozol, amihez tehetséged van, és kezdj el azzal foglalkozni akár úgy, hogy egyszerre már dolgozol is a területen de tanulod is és legyél annak mestere! Csak ez a jó út, még ha rögöd is vállalni kell... minden más kerülőút amiben gondolkozol, a pokol felé vezet hidd el nekem, mert megjártam többször is, a saját bőrömön tapasztaltam meg... SOHA NE TÉRJ LE AZ ÚTRÓL, AMIN MÁR RAJTA VAGY ÉS MÁR BÍRTAD JÓ IDEIG, TUDD HOGY HA EDDIG BÍRTAD MÁR FOGOD IS BÍRNI és csak a végcélt nézd, mint a versenykutya és könnyebb lesz sokkal...
2018. ápr. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!