Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Akik ismerik az SzJG-t!...

Akik ismerik az SzJG-t! Hogyan legyek olyan mint Kinga?

Figyelt kérdés
Szeretnék olyan lenni mint Kinga aki erős magabiztos mindig elegáns szép és még okos is! De nem tudom hogyan hasonlít hatékony rá! Légyszi segítsetek!!!

2018. ápr. 4. 18:18
 1/6 anonim válasza:
Sajnos ezt csak ugy lehetne jobban elmondani ha azt is látnánk hogyan viselkedsz tanulsz vagy esetleg milyen okos vagy. A szépségre meg csak annyit hogy kinga egy olyan lány aki nem hiszem hogy 5 kg sminket pakol fel magára nap misnt nap. Ha határozatlan vagy akkor abban az lehet a baj hogy sok ember befolyásolja a gondolkozásod. Mindig kérdezgetsd azt magadtól hogy te mit akarsz ezek nélkül annyira nem fog menni. 14/L
2018. ápr. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A tanulmányi eredmények kitűnő azzal nincsen gond, a smink is minden reggel egy kis szájfény plusz szempilla spirál, a határozottság pedig...hát hogy is mondjam...alakul...azért jobb vagyok mint Reni,de Kingáig még van mit tanulnom...
2018. ápr. 6. 12:10
 3/6 anonim válasza:
100%
Igazából az is szempont, hogy jó szarkazmusod legyen, és lelkiismeretfurdalás nélkül (na jó egy kicsit) be tudj szólni másnak, de közben akiket szeretsz vagy kedvelsz, azokhoz legyen szíved, legfeljebb nem nagyon mutatod ki.
2018. ápr. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Miért akarsz olyan lenni mint valaki más? Pláne egy kitalált karakter. Inkább próbálj meg önmagad lenni (Tudom, hogy közhely, de pont azért, mert igaz.)
2018. ápr. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem akarok teljes mértékben megváltozni, csak úgy szeretnék magamnak tekintélyt szerezni ahogyan azt Kinga tette.
2018. ápr. 16. 07:25
 6/6 anonim válasza:
SEHOGY! Legyél önmagad!:))
2018. jún. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!