Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Melyik csajok tetszenek fiuk?

Melyik csajok tetszenek fiuk?

Figyelt kérdés
2010. jún. 12. 16:38
 1/10 haggyámán ***** válasza:
100%
Személy szerint az inkább visszahúzódó, "cuki" lányokat kedvelem. Nagy gyengém, ha egy lánynak szép arca van. A többi másodlagos számomra.
2010. jún. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Teljes mértékben egyet kell értenem az előttem szólóval , nálam is így van .
2010. jún. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Amelyik apjának sörgyára van.
2010. jún. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy milyen lányról van szó. Ha a lány kedves, nem bunkóskodik másokkal, szereti az olyan társaságot, amikor kettesben lehet valakivel és egy kicsit izgul, néha nem tud mit mondani miatta... Hát kb. ilyen csajok bejönnének nekem, de a vélemények többsége megoszlik stb. most nem fejteném ki inkább a mások véleményeinek lehetőségeit, nem akarok regényt írni XD
2010. jún. 13. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
Öcsém! Senkinek nem kell magabiztos bátor, humoros lány? Mindenkinek csak a beszarik kellenek?
2010. jún. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
12:37: Én eddig 1 ilyen lánnyal találkoztam, nem sok létezik belőle. Amúgy igen kellene. :D
2010. jún. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%

Milyen hülyék a pasik !!!!

Nekem a magas, fekete hajú, legyen rajta mit fogni, határozott, magabiztos.... Na ez a nő!!!

Még jó hogy beeesex vok..... :D

XD



16/L

2010. jún. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%
xD Mostanába asszem én is bisex vagyok, de hát Istenem! Kit érdekel? Ha a lelki társam történetesen nő, hát akkor ez van! Nyitott vagyok. És nekem az olyan lányok jönnek be, akiknek van egyéniségük. Például rockerek, vagy mittudomén. És legyenek benne a buliban....
2010. jún. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szép és visszahúzódó legyen, nem bírom a "tökös" csajokat. :D
2010. jún. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A túl nagy egyéniségek rátelepszenek a nagy egyéniségükkel a környezetükre. :P
2010. jún. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!