Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » FIÚK, nektek milyen csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK, nektek milyen csajok tetszenek?

Figyelt kérdés

fiúk! lécci válaszoljatoka kérdésemre!

szval, nekem sokszor tetszik vki és úgy gondolom h én is neki, de sohase járunk és nekem már kell egy pasi, szükségem van rá, pedig mégcsak 2 egyhónapos kapcsolatom volt ahol nekem mint kiderült egyik sem tetszett úgy az elején sem mint a többi fiú aki nekem tetszett. FIÚK! a győri aporba járok, 13 éves vok, szőke, vékony!


2011. szept. 7. 19:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tom hol van az a győriapor de amúgy érdekelsz úgy ha gondolod írhatsz privát űzit :D és gondolom győrbe van :D
2011. szept. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
13 évesen már pasi után sírsz-.-"
2011. szept. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 gfhhhhhhhhhhhhhhhh ***** válasza:
Az olyan csajok akik, nem 13 évesen kezdték...
2011. szept. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Győri vagyok, 20/F.


A nem győrieknek mondom, az Apor elég durván vallási iskola. Szóval ha valami ilyesmiként fogsz kinézni, mikor kiszabadulsz onnan, akkor nekem nagyon is tetszeni fogsz.


[link]


[link]


[link]

2011. szept. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

(hát én nem vok fiú, csak kíváncsi voltam a kommentekre x))

De az azért tényleg..."érdekes" hogy 13 évesen ennyire hűdenagyon szükséged van egy pasira :/ Ilyenkor elgondolkozom...akkor mit szóljak én 16 évesen...

elkéstemmm... (Q_Q)

2011. szept. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Na ne már, 13évesen volt már 1-2 hónapos kapcsolatod? :O Mért akartok ennyire hamar felnőni?-.- menjetek társasozni beszélgetni, és ne a pasikon járjon az eszed-.- már a vallásos sulikban is nem számít a vallás dolog, egyre megy.
2011. szept. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi a kommenteket, de ezek csak kis hülye kapcsolatok voltak. és igen 13 évesen nyáron de nem is egész honapok vtak és a végén már nem is naon taliztunk
2011. szept. 7. 20:33
 8/9 anonim ***** válasza:

Előtte tanulj meg helyesen írni!Komolyan nem tudom hova jut ez a világ,hogy 13-14 évesen már ilyeneken jár a kölykök esze.


20/F

2011. szept. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
NEKED NAGYON KORAI A SZEX KISLANY!
2011. szept. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!