Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ismeri valaki Börcsök Gyöngyi...

Ismeri valaki Börcsök Gyöngyi pszichológust? (Esetleg még másokat akik jól értenek az önismereti problémákhoz - tapasztalat alapján, Budapest, Tököl, Szigethalom, Szigetszentmiklós, Halásztelek viszonylatban)?

Figyelt kérdés

Röviden fölvázolom. 27 vagyok. Semmire nem tartom magam - ebből adódóan soha nem értem el semmi kézzel foghatót az életben, amire az ember úgy általánosságban büszke lehet. Állandóan szégyenlem és utálom magam minden ballépésemért, amiket napi szinten elkövetek. Ezek miatt depressziós vagyok és passzív életmódot folytatok - magyarul nem merek belevágni soha semmibe és nincs is kedvem soha semmihez.

Ezért átmentem egyfajta vegetálásba. Magyarul sz@arok az egész életre; ahogy esik, úgy koppan, 30 év meg bőven elég volna nekem ebből az egészből, mert ez így nem élet. Ennél még a semmi is jobb – ezzel traktálom magamat minden nap.


Jártam már ilyen diplomás kuruzslókhoz, ott is hagytam rengeteg pénzt a nagy büdös semmire. Azon kívül hogy a pénztárcám lett vékonyabb – amellett hogy alig keresek többet a minimálbérnél - semmilyen látványos eredmény nem volt. Ezért már úgy voltam ezzel az egésszel, hogy ez is csak lehúzás, nincs értelme.


De gondoltam, még most az egyszer utoljára adok egy esélyt ennek az egésznek, meg mondjuk magamnak is.


Csak annyit kérek a jelenlévőktől – ha nem túl nagy kérés – hogy ha tudnának egy pár szót mondani a kérdésben szereplő hölgyeményről, esetleg ismernek még olyanokat, akik a kérdésben olvasható viszonylatokban fellelhetők – és van tapasztalatuk ezen illetőkkel kapcsolatban, azoknak nagyon hálás lennék a segítségükért.


2018. ápr. 26. 11:36
 1/1 anonim ***** válasza:
2019. jún. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!