Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szerintetek megéri még lakást...

Reg84 kérdése:

Szerintetek megéri még lakást vásárolni Bp-n és környékén? Téglát vagy panelt? Várjak még hogy legyen hatása az ÁFA csökkentésnek vagy a vevők ebből nem fognak érezni semmit?

Figyelt kérdés
Első lakásunkat szeretnénk venni és mivel idáig külföldön dolgoztunk nem tudom mi a helyzet a piacon. Lehetséges még találni olyan hirdetést amikor a tulajtól vásárolhatok vagy már csak közvetítő? Saját célra kellene így élhető környéken. Ha Bp akkor melyik kerület? Ha közeli város mi a véleményetek Gyömrő, Szigetszentmiklós vagy Halásztelek környékéről?

2016. jan. 9. 20:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Pont most volt a híradóban egy riport, hogy a vevők nemigen fogják érezni a csökkentést, mert a vállalkozó máris árat emel. Budapest nagyon drága, agglomerációban még lehet aránylag normál áron venni. Ha nem csak új érdekel, Szigethalmon tudok eladót, persze, ha megfelel a város :) (N)
2016. jan. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszi, hát ez akkor sokat nem fog jelenteni a vásárlóknak. Szigetszentmiklóst, Halászteleket már nézegettem. Lakást tudsz vagy házat?
2016. jan. 9. 21:58
 3/18 anonim ***** válasza:

Menj északabbra fel, Dunakeszi, Göd már zsúfolt, de pl. Vác és környéke, vagy a másik parton Visegrádig még jó, vannak olcsóbb házak is. Vácról bejárni sem nehéz, sűrűn járnak a vonatok és a buszok is.

[link]

2016. jan. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
2016. jan. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
6%
A Csepel-szigeten sok a nem napon barnult...
2016. jan. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Vac nrm rossz de en a godollo, hatvan vagy gyongyos vonalat mondanam aszod kivetelevel. Godollo es gyongyos gyonyoru, hatvan pedig nagyon gazdag varos a sok gyar miatt
2016. jan. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszi az infót! Ami vicces pont hatvani vagyok és a városra minden mondható csak az nem hogy gazdag :D Az hogy mit mutatnak kifelé és mit kapnak ebből az emberek az más dolog :( Gödöllőn ingatlanos mondta hogy nincs fejlesztés csak régebbi lakások érhető el és Gödöllőn nem szeretik az Új lakókat azért nincs fejlesztés. A környéket már körbe néztem talán még Veresegyház volt ami szóba jöhetne.
2016. jan. 10. 11:07
 8/18 anonim válasza:
0%
Kedves Érdeklődő! A legjobb választás: Érd. Itt a legjobb (többek között) a közlekedés, a vonat (ami a legkényelmesebb, és óránként többször) max negyedóra alatt ér be Bp-re. Két jó, saját házat tudok felajánlani, nagyon kedvező áron.
2016. jan. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Érd és Budaörs: nekünk is kínáltak 80 m2-es telken éppen csak valamennyi felújított régi parasztházat "kedvező áron". Vizes vályogházakat...
2016. jan. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Luy83 válasza:
Szia. Mi is külföldről költöztünk Szigetszentmiklósra. Még ismerekedek vele, de eddig tetszik. Persze nem pest, de pesten nem tehettük meg, hogy kerteset vegyünk,panelba meg nem mennék! Itt sok új ház épült és mégtöbb épül mostanság. Szerintem sokat fog fejlődni mostanság. Érd vagy Dunekeszi jött még nekünk szóba, de az új házak sokkal drágábbak voltak amikor mi néztük.
2016. jan. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!