Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek gáz 13 évesen...

Szerintetek gáz 13 évesen hogy elegánsabb ruhákba járok?

Figyelt kérdés
Világos színek kicsit felnőttes ruhák,nem ilyen ki vágottak hanen ki finomultak.Osztályban sokan csufolnak ezért,mert én foglalkozok és még pár barátnőm nagammsl nem mint a többi pl:zsiros felkötött haj,szakadt nadrág,műköröm stb... EZ MIÉRT JÖN BE A FIÚKNAK? Nővérem szerint kényelmes ruhákba amik sportodak kénr járnom de én utálom ezeket.

2018. ápr. 27. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kötekedésnek szánom tényleg, de előbb az írásodon próbálj javítani és csak utána akarj tetszeni a fiúknak.
2018. ápr. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja, azok a rohadt kényelmes meg sportos ruhák, én is hogy utálom őket. Felháborító.
2018. máj. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!