Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért olyan ritka Magyarország...

Miért olyan ritka Magyarországon az alábbi férfi testalkat? (kép lent) Illetve, betegesnek számít az erre vonatkozó kirekesztő gondolkodásmódom?

Figyelt kérdés

Könnyen lehet, hogy téves a meglátásom, de én alig találkozom hasonló férfiakkal, pedig nekem ez az erős, masszív testalkat a gyengém.


A gond az, hogy ebből kifolyólag, ha nem így néz ki egy férfi, akkor a legkevésbé sem képes megmozgatni a fantáziámat, illetve csakis akkor, ha az érdeklődési körünk, világlátásunk legalább 70-80%-ban egyezik (ez ugyancsak ritka, holott nem kifejezetten "nőcis" témákban vagyok érdekelt).


Mennyire számítok pszichésen problémás esetnek, ha nem így néz ki valaki és/vagy belsőleg nem vagyunk egy hullámhosszon, akkor teljesen (és ez szó szerint értendő) hidegen hagy a másik nem? Érdemes lenne emiatt szakembert felkeresnem?


Képek:


[link] (Itt a középsőt kell nézni, és igen, tudom, hogy Photoshoppolva van.)


[link]



2018. máj. 1. 22:43
 1/9 anonim válasza:
100%
Ez egy vicc?
2018. máj. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Szerintem kimesz bármelyik strandra és voila. Infós karokon is gyakori az ilyesmi testalkatú fiatal, szerintem nem olyan egyedi dolog az elhízás..
2018. máj. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Teljesen komoly, miért lenne vicc?


Mellesleg pedig az általam linkelt példák pont hogy nem épp mezei "elhízott" emberek, hanem zömökek, mackósak. Van különbség, nem is kicsi.

2018. máj. 1. 23:15
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

Keress egy amcsi motorost. :D

Hát,ilyen úgy nincs,csak ritka. Vagy sörhasú van,vagy agyongyúrt roma 35-40 éves,nulla zsírral,nem ilyen mackós.

Ha én egy bögyös nő lennék,magam mellé ilyet képzelnék el. :D

Az első nem figyelte meg eléggé a képeket.

Edzett férfiak nagyobb kiadásban.

2018. máj. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%

Hat nem is tudom ... de ezek nagyon ronda “férfi példányok “

Nem Macis test ezek dagadtak nagy mellel

Vokony nők akiknek nincs melluk kérik vissza a melluket

2018. máj. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom, ők még az én szótáramban nem "dagadtak". Az nálam inkább a löttyedt, szétfolyós kategória, amiket pedig én linkeltem nem épp olyanok.


A szépség fogalma relatív. :) Szigorúan CSAK a külsőt nézve, én ezt a testalkatot találom a legvonzóbbnak, legférfiasabbnak.


Persze ez csupán az én véleményem, a legtöbb nőtársamnál a szálkás, atletikus, illetve a normál, esetleg vékonyabb testalkat a nyerő.


Lehet furán vagyok bekötve, de ő például (pusztán kép alapján, személyiségre talán érdekesebb) kicsit sem mozgat meg:

[link]


Most komolyan, mégis tudnék vele kezdeni az ágyban, azon kívül, hogy számolgatom a kockákat a hasán? :D Uncsi!(És igen, engem vonz, ha alkalomadtán én irányíthatok.)

2018. máj. 1. 23:42
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Ez a férfi sokkal jobban néz ki amit most raktal ki
2018. máj. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%

Nem furcsa, hogy ezt a testalkatot találod vonzónak. A széles váll és széles csípő általában vastag, erős csontozatra utal, ami elengedhetetlen az erőhöz. A második képen lévő férfi pedig több, mint valószínű, hogy erőemelő vagy erősember.


Ha az egészségtelen elhízottság vonz, igen, az valószínűleg problémás. Ez utóbbiakat nevezik általában "macisnak", holott azok a férfiak sokkal inkább "disznósak", mint "medvések".


A következők ellenben nevezhetők "medvésnek":


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


(Néhányan elég hülyén néznek ki, nyilvánvalóan itt csak a testalkatról van szó).


Ha utóbbiakra gondoltál, abban semmi furcsa nincsen. A nők szeretik az erős férfiakat? Ki gondolta volna. :)


Sokkal több olyan nő van, aki ezt a fajta testfelépítést szereti, mint azt sokan gondolják. Az nyilván senkinek sem újdonság, hogy a legtöbb nő nem tudja, mit akar, amíg meg nem kapja.



A probléma ezekkel az emberekkel általában -- mármint azzal a típussal, amit a képek ábrázolnak --, hogy egyszerűek mint a faék.


"He who is only an athelete is too crude, too vulgar, too savage. He who is only a scholar is too soft, too effeminate. The ideal citizen is the scholar athelete, a man of thought and a man of action."


Minimális átfedés van a sportos és az intelligens csoport között, és ők általában már megtalálták nőkben ugyanennek a csoportnak a tagjait.


A kérdés nem az, hogy "hol vannak az igazi férfiak (vagy nők)", hanem hogy "megérdemlem-e azt a férfit (vagy nőt), akire vágyok".


Mihelyt erre a válasz az, hogy igen, általában meg is fogod találni.

2018. máj. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
81%

Semmi baj nincs azzal hogy van egy adott tipus, ami neked bejön, és azzal se ,ha annak a tipusnak az ellentéte nem mozgat meg :D


Nekem pl. kifejezetten a fiús lányok jönnek be, és egy "lányos lány" nem tud úgy igazán vonzani sexuálisan


A szépség relatív, és mindenkinek más jön be.

Ne stresszelj azon mi normális és mi nem :D

2018. máj. 2. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!