Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az alkalmi szex a szép,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alkalmi szex a szép, ideális testalkat emberek kiváltsága?

Figyelt kérdés
Mindkét nemben azt látom hogy csak az igazán jó testű emberek tudnak ebben érvényesülni.
2017. dec. 27. 20:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Talán te vágysz rá és nem jön össze? :/
2017. dec. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
18%

Nem hiszem

Én se vagyok egy bomba nő de volt szexkapcsolatom és a pasi se volt 10/10es

Max 10/4-es de legalább jó volt vele a szex.

2017. dec. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

nem igazán.

az viszont inkább igaz, hogy a szebbek a szebbekkel dugnak, a csúnyábbak meg a csúnyábbakkal

2017. dec. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
17%

A szépség, gazdagság, tehetség stb. egy jó karma, nem mindenkinek adatik meg.

Ezt el kell fogadni.

Vagy lehet nyavalyogni..

2017. dec. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én nem nézek ki rosszul, de volt már kevésbé szép/kevésbé jó testű lánnyal is részem alkalmi szexben.
2017. dec. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%
165 cm vagyok 65 kiló. Nem egy ideális. De bármikor bármennyi szexkapcsolatom lehetne, ha akarnám. 24N
2017. dec. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
Férfiakra igaz ez, nőből viszont bárki találhat szexpartnert 5 perc alatt. Szó szerint bárki.
2017. dec. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem mondanám magam jó pasinak nyilván ízlések és pofonok de volt szerencsém alkalmi szexben ill lazább kapcsolatban, a lány csinos volt helyesnek mondanám de ami a legfontosabb természetes nem játszotta meg magát. Ez ha valaki érett eléggé nem jó vagy kevésbé jó test függvénye
2017. dec. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tény, hogy nekik sokkal könnyebb találni. Én sem vagyok jóképű ezért nem találtam szeretőt 4éve. Aki elötte volt sportos nő neki nem az arcom volt a fontos hanem minden más. Pedig utána minden férfi megfordult az utcán... Sajnos soha többé nem lesz ilyen szerencsém...40f
2017. dec. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A 4es óriásit téved!

Nincsenek megmásíthatatlan dolgok.


A szépség egyébként is a bensőnk kisugárzása, semmi több. Egy tudatalatti kölcsönhatás, amit a másikból kiváltunk.


Ez pedig meditációs technikákkal és önfejlesztéssel önismerettel fejleszthető, finomítható.

2017. dec. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!