Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi tegyek akkor ha ugy érzem...

Mi tegyek akkor ha ugy érzem nincs miért lennem e földön? A párommal a kapcsolatom még jo indulattal nézve se jo, szüleim elég rosszul élnek! Nem lehet babám!

Figyelt kérdés
2008. okt. 30. 12:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell találnod azt amiért érdemes. A baj hogy a sok baj mellett elég pesszimista is vagy. én is voltam úgy hogy összecsaptak fejemfelett a gondok, váltam, anyagi probléma, család, halál, stb, de valahogy soha nem éreztem azt hogy nem érdemes a földön lennem. arra gondoltam ez egy átmeneti idöszak, és majd lesz valahogy. és lett is boldog vagyok.

mindenre van megoldás.

2008. okt. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A paroddal szakitsd meg a kapcsolatot, es keress masik pasit!Keress fel egy pszichologust! O segit atveszelni neked ezt a nehez idoszakot es abban is hogy ragyere te miert, miben vagy ertekes!

Ne szomorkodj!

2008. okt. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos segíteni nem tudok, de talán egy kicsit vígasztal, hogy ezzel nem vagy egyedül. Elmúltam 40 és semmire sem jutottam az életben. A szüleimmel alig van kapcsolatom, nem futottam be karriert, nem született gyermekem, még csak házas sem voltam, a kapcsolataim pedig az idő előrehaladtával csak egyre szörnyűbbek lettek, ennek ellenére, mióta a legutóbbinak is végre vége lett, csak még rosszabbul érzem magam, ráadásul a lelki problémák hatására egyre rosszabb állapotban vagyok egészségileg is.

De azzal próbálom magam vígasztalni, hogy volt már mélypont az életemben, és azon is túljutottam valahogy, előbb utóbb most is sikerülni fog. Bízzál benne, hogy neked is!

2008. okt. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Kezdjük az elején: Próbálj meg apróságoknak örülni (kisütött a nap, aranyos állatot látsz, ilyesmi).A pasit dobd, ha nem jóvlee, csak azért, hogy ne légy egyedül nem szabad vele maradni. Keress valami kreatív hobbit, én az üvegfestéssel szoktam pepecselni, tök jó ajándéknak is. Keress barátokat, sétálj sokat. Ha gondolod nekem is írhatsz:) Ne add fel!

2008. okt. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek!:)
2008. okt. 30. 13:56
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én írtam fentebb, hogy ugyanilyen cipőben járok, és kifelejtettem egy hasznos tanácsot: Szerezz be egy kiscicát, soha nem gondoltam volna, hogy ennyit jelent, amikor legalább ő vár otthon, amikor hazaérek. Sok szeretet tud adni, van kiről gondoskodnod, és nem utolsósorban remek hangulatjavító, depresszió ellenes hatású a dorombolása és a simogatása, amikor hozzádbújik!
2008. okt. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Szia!Gyakorlott életúnt voltam, de mondhatom, elmúlik. A kapcsolatból ki kell lépned, mert méginkább elmérgesedhet és Te még életuntabb leszel. Amit érzel, az depresszió, ha szerencsés vagy, magad is kimászhatsz, ha nem keress fel orvost, az segíthet, de meg is hallgat és ebben az esetben az is nagyon jó. Én a teljes tabula rázát javasolom, ha tudsz, kezdj máshol új életet, nekem ez volt az igazi segítség, kiléptem a megszokott környezetemből és találtam egy tündéri férjet, amit már remélni sem mertem.
2008. okt. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ez a baj hogy én is tudom hogy vége van a kapcsolatunknak csak mindig az van bennem mi van ha megváltozik,jobb lesz!Meghogy mennyi mindent magam mögött hagynék amikért harcoltam!
2008. okt. 30. 17:57
 9/9 Srapnel ***** válasza:
90%

Ahogy egy igazi pókerjátékos tudja, hogy mikor kell bedobni a rossz lapot, neked is el kell döntened, hogy mikor kell bizonyos dolgokat feladni.


A helyváltoztatással is egyetértek, meg a tabula rasa-val.

Jó tanácsokat kaptál, még ennyit tennék hozzá:


Lehet, hülyén hangzik, de általában az értelmes és hasznos dolgok csinálása segít. Segíts te is másokon, vállalj önkéntes és hasznos tevékenységeket. Nem kell nagy dologra gondolni, apróságok is lehetnek. Ha netán bekerülsz valami klubba, egyesületbe, alapítványba, nem mellesleg megismersz rengeteg más embert, ahonnan még lehet, párt is találsz magadnak. Meg egy pszichológus sem ártana. A pároddal meg szakítsatok.

2008. nov. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!